Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Rifat Tülün (rtulun)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rtulun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,000
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 138,090

rtulun

güzel, güzeldir !
Yer
Ankara
dostlar
aracımı aldığımı "serbest muhabbet" köşesinde sizlerle paylaşmıştım. aldığım aracı karavana çevirme işlemi hızlı olamayacağı için bir başlık açmayı düşünmemiştim. forumdaki yazışmalar ile tecrübe birikimi yapıp, kendi birikimlerimle birleştirip öylece harekete geçmeyi düşünüyordum.
karavana ayıracağım "duygusallık" bu hareketin hızını belirleyeceği en büyük gerçeklikti.
fakat bu arada boş duramıyor nacizane bir şeylerle uğraşmak, üretmekle meşgul oluyordum. küçücük bir hamle dahi olsa siz dostlarımla paylaşmak istediğim için başlık açmayı uygun buldum.
yaptığım ve bildiğim her şeyi siz dostlarımla paylaşmaktan sizlerden gelen eleştiri ve önerileri paylaşmaktan zevk duyacağım.
ilk olarak koltuklardan başladım. ducato orjinal tekli koltuk aldım.
ve bu arada yıllardır depolarda bekleyen alet edevatlarımı gün ışığına çıkardım :smiley:

DSC00001

DSC00002

Etiketler

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Rifat Tülün (rtulun)

Başlamak bitirmenin yarısıysa siz bitirmeye yaklaştınız bile.
Kolay gelsin.

Rıfat bey herzaman bitmeyen desteğiniz olacaktır ne olduğunu anlamadan bakmışsınız baya yol almışsınız.Kolay gelsin.

Rifat bey, kolay gelsin başarılar dilerim.
Levent

Rıfat Bey, işe başlayana ve çalışana söylenir ya, kolay olsun!...

Cavid Sezen

Yeni bir macera daha başlıyor.
Rıfat bey hayırlısı olsun. Sizinde dediğiniz gibi fazla sıkıştırmadan zamana yayarak yavaş yavaş hayırlısıyla yaparsınız. Zaten çok ara vermek istesenizde O Sizi bırakmaz. İyi çalışmalar kolay gelsin.

Rıfat ağbi hayırlı olsun, başlığı açman doğru karar, ne sorarsan cevabını aramak zorunda kalmaz, hepsini kendi başlığının altında kolayca bulursun, ''başlanmış iş bitmiş işdir'' kolay gelsin :smiley:

Malzemeler ortaya yayılmaya başlamış, ev ahalisinin düşünceleri neler...

sn.yaybek,yugun,freediver2009,mayıstosböce,güngör,gezmen,ilker72,buralpdi,atiladi iyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
dağınıklık hususunda oldukça rahatım. son sözü her zaman ben söylerim < tamam karıcığım >.
aldığım koltuğu 360 derece dönecek şekilde yapmak için çalışmalara başladım.

DSC00003

DSC00007

DSC00017

DSC00004

DSC00010

yaybek' Alıntı:
Merakla takip ediyoruz kolay gelsin.
yusuf,ısıtıcıyı en son sen taktırmıştın galiba.karavan içinde çalıştırdınmı, soracağım şu:
ısıtıcı ile hidroforun çalışırken yaptıkları gürültüyü kıyaslarmısın hangisi daha rahatsız edici.

Rıfat abi ısıtıcı ilk çalıştığında biraz ses yapıyor bu ses çok gürültülü değil fan biraz yüksek devirde dönüyor ortam ısısına göre 5-10 dakika sonra devir düşüyor ve hiç rahatsız etmeyecek kadar az bir üfleme sesi duyuluyor hidrofor sesi daha gürültülü kıyaslanamaz bence.

yaybek' Alıntı:
Rıfat abi ısıtıcı ilk çalıştığında biraz ses yapıyor bu ses çok gürültülü değil fan biraz yüksek devirde dönüyor ortam ısısına göre 5-10 dakika sonra devir düşüyor ve hiç rahatsız etmeyecek kadar az bir üfleme sesi duyuluyor hidrofor sesi daha gürültülü kıyaslanamaz bence.
sağol yusuf kardeşim. alt yapı için bunlara ihtiyacım var malum taze karavancı olacağız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri