Kendi Karavanını Yapanlar; Erol

dijital elektirik

Yeni Üye
hayırlı olsun çok güzel olmuş konuyu başından sonuna okudum acaba toplamda ne kadar tuttu araç hariç ?

turandagdevir

Yeni Üye
Elinize sağlık çok güzel olmuş. Ruhsat evrak vb. Yaptığınız işlemlerden bahsedermisiniz süreç nasıl oldu?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ferdi1990

Ana Kamp
Erol bey harika olmuş. Ben de Ankara'da ikamet ediyorum ve kendi karavanımı yapmaya niyetlendim. Peki bu iş size ne kadara mal oldu? Fiyat bilgilendirmesi de yapar mısınız acaba?

TheArgento

Yeni Üye
Erol Bey,
Süper bir konu başlığı olmuş. Karavanını kendi yapmak isteyenler için özendirici nitelikte. Şu an ben acaba kendim mi yapsam yoksa araç hariç yapıp teslim eden firmalara mı başvursam ikileminde kaldım. Bu bağlamda kalem kalem maliyetinizi yazmanız bizler için önemli. Umarım fırsat bulur eklersiniz.

Eğer kendim yapacaksam benim de Ankara'da ikamet ediyor olmam büyük şans. Sonuçta yaptığınız işte kendini kanıtlamış ustalara erişmemiz mümkün olacak.

Aracınızla güvenli ve mutlu günler geçirmeniz dileğiyle.

Tolga Akça

Yeni Üye
@Öndgul bey selamun aleyküm ben ankarada öğretmenim sıfırdan motokaravan yapmayı düşünüyorum yapıyor musunuz hala eğer ücret karşılığı yapıyorsanız firmalardan daha uyguna yapacağınızı düşünerek sizinle iletişime geçmek istiyorum artık yapmıyorsanız da tecrübelerinizden yararlanmak isterim ducato, boxer, iveco gibi panelvan düşünüyorum telefon numaram 05399584887 bana çağrı veya mesaj atarsanız ararım burdan da numaranızı yazmak isterseniz yardımcı olmak isterseniz ararım iyi bayramlar

Tolga Akça

Yeni Üye
@erol yaralı yardımcı olabilir misiniz motokaravan içi yapım konusunda ducato, boxer, iveco gibi panelvan düşünüyorum telefon numaram 05399584887 bana çağrı veya mesaj atarsanız ararım burdan da numaranızı yazabilirsiniz yardımcı olmak isterseniz iyi bayramlar

Forum istatistikleri

Konular
100,025
Kullanıcılar
167,880
Son üye
schmark

SON KONULAR