Kendi Karavanını Yapanlar; Erol

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erol yaralı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 155
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 76,246

Etiketler
şimdiden hayırlı olsun. malumunuz bu aralar foruma devam eden imalatların fotoğraflarını pek yükleyemesem bile hali hazırda benimde motokaravan yapma hikayem halen devam etmekte. size bildiklerimizi aktarmak isterim demiyorum ancak en azından ben şu kısımda zorlandım yada şu aşamada hata yaptım nevinden edindiğim bazı konuları tecrübeden sayılırsa paylaşmaya her vakit hazırım.
içinde bulunduğumuz an itibariyle konunuz 3 sayfayı bulduğu halde henüz yerleşim planınızın nasıl olacağına dair tartışmalar başlatmamanız olmanız bence endişe verici. plan ve ihtiyaçları göz önünde bulundurmak şu an en çok ihtiyacınız olan hususlar bence.

Çalışmaya devam

Fb60d3b8 bbbe 4c82 b299 80237e3c2105

D548841b d089 45d8 a4a4 915dec7f4e8e

D5325760 b530 44da bc86 628197b2d901

De7dfb2e 8aa5 4920 9df4 7a130a54312d

4df1e860 f511 4ac7 95ed a431cb065382

5e35f8a4 0a54 4a9a 9c41 d7950ab16a6a

.

henüz yerleşim planınızın nasıl olacağına dair tartışmalar başlatmamanız olmanız bence endişe verici.
.

Yanlılıyorsunuz.
Erol beyin “Gizli plan”ı var... :p

...
Şaka bir yana, görünen o ki klasik olacak galiba ?
Aslında doğrusu da o zaten.

.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR