Kendi Karavanını Yapanlar; Erol

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erol yaralı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 155
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 76,326
Ocak lavabo montajı bitti...

IMG 20181217 155557 HDR

IMG 20181217 155618 HDR

IMG 20181217 182901 HDR

Etiketler

Sineklik perdeler Arif Yılmaz yapkuryapi tarafından imal edilip yerlerine montajlandı. Firma işinde çok titiz ve de başarılı fiyatları ise makul , kesinlikle tavsiye ederim..

Erol abi merakla bekliyordum. Ellerinize sağlık harika olmuş. İnşallah yolunuz Bursa'ya düşer de yakından da görmüş olurum. Kolay gelsin

Bursa'dan sevgiler - Onur

merhabalar bende önceki gün gidip konya’dan aldım aracı can can otoya dün teslim ettim kayar kapıyı iptal edecekler 60 cm çarpma kapı yapacaklar 2.500 liraya anlaştık, çekme karavanın satılmasını beklerken bir sürü araç kaçırdım zaten.yeni yılda zam falan gelir diye almaya karar verdim
ilk tescil tarihi 12-07-2014 yazan tarih evraksal olarak nezaman karavana çevirebilirim bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum
arac 5 yaşına girdiğindemi yoksa 5 yaşını doldurduğundamı karavana cevirebiliyorduk

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

erol bey karavan çok güzel olmuş elinize sağlık

Son düzenleme:

merhabalar bende önceki gün gidip konya’dan aldım aracı can can otoya dün teslim ettim kayar kapıyı iptal edecekler 60 cm çarpma kapı yapacaklar 2.500 liraya anlaştık, çekme karavanın satılmasını beklerken bir sürü araç kaçırdım zaten. yeni yılda zam falan gelir diye almaya karar verdim
ruhsatın resmini atsam evraksal olarak nezaman karavana çevirebilirim bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum

erdem bey , Aracınız hayırlı olsun. Ruhsat fotosunda tüm kişisel bilgileriniz yazıyor.Kişisel verilerinizi paylaşmamanız sizin için daha iyi olur.
yayınlayacaksanızda TC kimlik şase adres bilgileri vs.. silin lütfen

merhabalar bende önceki gün gidip konya’dan aldım aracı can can otoya dün teslim ettim kayar kapıyı iptal edecekler 60 cm çarpma kapı yapacaklar 2.500 liraya anlaştık, çekme karavanın satılmasını beklerken bir sürü araç kaçırdım zaten.yeni yılda zam falan gelir diye almaya karar verdim
ilk tescil tarihi 12-07-2014 yazan tarih evraksal olarak nezaman karavana çevirebilirim bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum
arac 5 yaşına girdiğindemi yoksa 5 yaşını doldurduğundamı karavana cevirebiliyorduk

Ben de kayar kapıyı iptal edip çarpma kapı yaptırmıştım.Projemi çizen mühendis tse onayından sonra kapıyı değiştirmemi söylemişti.Sorun çıkabilirmiş.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri