Kendi Karavanını Yapanlar; Ferdi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ferdi1990 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 60
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,123
sürgülü kapı özellikle kampinglerde gürültü kaynağı, keşke imkan olsa çarpma kapı yapılsa. Elektrikli olunca daha sessiz açılıp kapanacaksa yaptırın. Ancak kampinglerde kalmayı planlıyorsanız ve geceleri sık sık araca girip çıkarsanız çevreden şikayet alabilirsiniz. Kolay gelsin, selamlar...

Etiketler
sürgülü kapı özellikle kampinglerde gürültü kaynağı, keşke imkan olsa çarpma kapı yapılsa. Elektrikli olunca daha sessiz açılıp kapanacaksa yaptırın. Ancak kampinglerde kalmayı planlıyorsanız ve geceleri sık sık araca girip çıkarsanız çevreden şikayet alabilirsiniz. Kolay gelsin, selamlar...
teşekkür ederim bu durumu değerlendireceğim

Şu virüs olayı girince bayağı ara vermek zorunda kaldık. En son kaporta, boya, eksik parçalar ve düzeltmeler yaptırmıştım.
Şimdi ise heki ve yan camların montajı yapıldı. İnternette herkes kendisi yapıyor bu işleri. Ben de bir deneyim dedim ama o kadar basit değilmiş. Dekupaj testere aldım ve tabiki sac kesen uç da aldım. Heki yi kesmeye başladım ama uç kırıldı. Yeni uç aldım denedim ama ekipman eksikliğinden pek becerebildiğim söylenemez. Sanayi de bir arkadaşımdan destek aldım. O bile çok zor yapabildi. Kısaca kendisi yapanlara ben pek inanmıyorum artık. :smiley: Çünkü göründüğü kadar kolay değilmiş...
20200515 163400
20200515 180610
20200515 180614
20200516 124344
20200516 124410

Şu virüs olayı girince bayağı ara vermek zorunda kaldık. En son kaporta, boya, eksik parçalar ve düzeltmeler yaptırmıştım.
Şimdi ise heki ve yan camların montajı yapıldı. İnternette herkes kendisi yapıyor bu işleri. Ben de bir deneyim dedim ama o kadar basit değilmiş. Dekupaj testere aldım ve tabiki sac kesen uç da aldım. Heki yi kesmeye başladım ama uç kırıldı. Yeni uç aldım denedim ama ekipman eksikliğinden pek becerebildiğim söylenemez. Sanayi de bir arkadaşımdan destek aldım. O bile çok zor yapabildi. Kısaca kendisi yapanlara ben pek inanmıyorum artık. :smiley: Çünkü göründüğü kadar kolay değilmiş... Ekli dosyayı görüntüle 519212Ekli dosyayı görüntüle 519213Ekli dosyayı görüntüle 519214Ekli dosyayı görüntüle 519215Ekli dosyayı görüntüle 519216

Kolay gelsin.Hayırlı olsun.
Aldığınız heki,cam gibi parçaların yerini,fiyatını hatta ölçülerini,kaça taktırdığınızı öğrenmek istiyorum.Ben de başlamak üzereyim
Selamlar, tüm karavan malzemelerimi Bursa'dan Vasfi beyden aldım. Eğer Aksaray'dan Ferdi verdi numaranızı derseniz her konuda yardım edecektir. Numarası: +90 505 210 79 99

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR