Kendi Karavanını Yapanlar; LR 110 4x4 Camper - Ahmet Oral (yasiko)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Yusuf.. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 97
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,819

Yusuf..

Zirve
Yer
İstanbul Ümraniye
Web
www.gezenbilir.com
Arkadaşlar Ahmet abinin buraya bu foruma katkılarını hepimiz biliyoruz halen açmış olduğu birçok konuda yazışmalar devam ediyor ve insanlar faydalanıyor ne varki tatsız bir muhabbet kendisinin kırılmasına sebep oldu ve artık bu forumda yazmıyor,bende yapmış olduğu defender jeep karavanı kendisinden izin alarak burada siz değerli dostların beğenisine sunuyorum faydalanmak isteyenler olur diye,bu aracın mobilyalaraını kendi arkadaşı olan bir mobilya ustası yaptı onun dışında elektrik tesisatı ve bazı işlerini beraber yaptık elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım umarım faydalı olmuşumdur,bu arada maksat burada kendi adımın geçmesi reklam amaçlı değil bu güzelliğin görülmesi ve fikir alınmasıdır.

Yasiko sndz

Yasiko sndz 1

Yasiko sndz 2

Yasiko sndz 3

Yasiko sndz 4

Etiketler

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; LR 110 4x4 Camper - Ahmet Oral (yasiko)

Karavan çok güzel olmuş kazasız belasız güle güle kullanın

Ahmet abinin bir sözü vardı binek araçların gidebildiği yolu asfalt olan her yere gittim ama her aracın giremediği daha bakir koylara gidebilmek için jepp karavan yapacağım demişti ve adını sündüz koydu,sündüz ile her yer düz ;D
güle güle kullan Ahmet abi Allah kaza bela vermesin.

Haftasonu ilk acilisi bizimle Akcakese'de yapti Sündüz. Yani pek sansliyiz. Cok pratik ve inanilmaz keyif veren karavanlardan olmus gercekten. İnsanin baka baka doyamadigi karavanlardan. Bence bir karavanin islevi kadar estetigi de cok onemli. Ahmet Agabey'in bu karavani gercekten estetik bir karavan. Gule gule kullanin Ahmet hocam.

LR D 110 Kapalı kasanın , dışardan alçakmış gibi görünmesine karşılık iç yüksekliğinin bu kadar fazla olduğunu bilmiyordum. Resmen ayakta durulabiliyormuş. Ben de yüksek tavanlı VW Syncro gibi bir araç bakınıyordum , bir anda fikrim değişti . Fakat işi bilenlerin hali başka oluyor , son derece optimal yapılmış en küçük hacimler bile değerlendirilmiş ve çok ferah duruyor . Tek kelime ile MUHTEŞEM diyorum . Hayırlı olsun , kazasız belasız iyi günlerde kullanın .

mehmet doğan

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri