DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
 1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
  Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX)

'MOTOKARAVAN' forumunda TA2RX tarafından 7 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu 240924 kişi tarafından okunmuş, 772 cevap yazılmıştır

 1. makara60

  makara60 Kamp II

  Mesaj:
  205
  Alınan Beğeni:
  69
  en güzeli orada yolcu taşımamak,ama başka çaresi yoksa sizin yaptığınız uygulama tabii ki en sağlıklısı.Ben sadece aracın uzun süredir satılmamasına sebeb görüşümü bildirmiştim.
   

 2. TA2RX

  TA2RX Müstakbel seyyah

  Mesaj:
  2.093
  Alınan Beğeni:
  50
  Şehir:
  Giresun
  Teşekkür ediyorum. Aracı satmak için çok da uğraşmadım. Satılmamasının sebebi bu aslında.
   

 3. mehmet_mtrs

  mehmet_mtrs 05323035204

  Mesaj:
  1.629
  Alınan Beğeni:
  134
  Şehir:
  İzmır
  Sn. Bekir Kemal bey kardesim.
  O günlerde hepimizin bir-birimize yardımcı olabilmek adına bir katkı olsun diye fikirlerimi mümkün olduğunca tavsiyeler ölçüsünde dile getirmişizdir . Hatırlıyorum ; Koltuklar hakkında ,kendi baktığım taraftan sanki " daha iyi olurmuş" diye düşünerek fikir beyan etmiştim .
  Biliyorum siz o zamanlar "kılı-kırk yarıp" kendi yaşam biçiminize de uygun olabilecek hayal ettiğiniz karavanı yapabilmek çabası icerisinde olduğunuzu düşünüyordum . Aynı duygular içerindeki yaşadığım zorluklar aklıma geldiğinde ben de bir çok estetik kaygılarını işlevselliğe feda ettiğim olmuş du. Emeginizi takdir ile karşılıyorum. Karavanınızı satılığa çıkarmış sınız . İçim bir burkulmadı diyemem . Ne var ki ; Birinci derecede seçim size aittir . Söz, burada biter . Ben size sonucun hayırlı olmasını canı yürekten dilerim.
  Aynı başlık degil ama , hoşgörünüze sığınarak "Güneş panel. ve akü." başlıklı yardım talebime duyarlılığnızdan sonsuz memnuniyet duyfum . Ne var ki; Bilirsiniz , bir şeylerin üzerinden zama geçtiğinde bazı gereçleri nereye koyduğunuzu bir türlü bulamassınız. İşte , araki bulasınız . Çaresiz "pc" basında yine CXN40-1.1 diye arattım . Cihaz orada görülüyor . Ne yazık ki ; el kitabını yayınlayan siteyi açtığımda türkçe çevirisini buluyorum fakat yazılar bir-birinin üzerine yazılmış gibi bir karmaşa var . Okunamaz halde . Çözülebimesi için bir yöntem de bilmediğimden çaresizlik icerisindeyim .
  Ben duyarlılığınızdan dolayı müteşekkirim. Size ,yapmayı düşündüğünüz her sey için yaratıcıdan yardım, başarı, ve şans dilerim.

  Sağlıcakla kalın selamlar.
   

 4. TA2RX

  TA2RX Müstakbel seyyah

  Mesaj:
  2.093
  Alınan Beğeni:
  50
  Şehir:
  Giresun
  Sevgili Mehmet Ağabey,

  Foruma yazdığım mesajları takip etmek için gezenbilir'in e-posta ile yaptığı bildirimlere güvendiğim için sizin mesajınızı farkedemedim. (Sistem bir e-posta gönderdi ise bana ulaş(a)madı sanırım.) Bu yüzden geç cevap verdiğim için çok özür diliyorum.

  Ben google'da CXN40-1.1 diye arattım ve CXN serisinin tamamı için bir kullanıcı elkitabı (İngilizce) buldum. İlk fırsatta çevirip göndermeye çalışacağım.
   
  mehmet_mtrs bunu beğendi.

 5. schweps

  schweps Zirve

  Mesaj:
  1.814
  Alınan Beğeni:
  56
  Bekir bey merhaba,
  Bu başlığı fark edip benzer düşüncelerle (az km yapmış temiz bir panelvan bulup yavaş yavaş döşemek) bir karavan yapmış kişinin yazdıklarını okumaya başlamamla birlikte heyecanlanıp keyifle büyük bir kısmını okudum. Sonlara doğru can sıkıcı gelişmeleri okuyup sizin yerinize hayıflandım. O kadar emek sonrası ağız tadıyla keyfini çıkaramadan satılığa çıkarmışsınız aracı.
  Birisi benden önce sormuş, TÜV'de sorun çıkmadı mı diye, siz de muayeneye götürmediğinizi yazmışsınız.
  Herhalde aracı alışınızdan proje sonrası yeni ruhsat için TÜV'e götürüşünüze kadar arada hiç gitmemiş değilsiniz, değil mi? Tahminim, yan camları açıp arkaya ilave koltuk koyduktan sonrayı kast ettiniz, doğru mu?
  Öyle ise, yapım aşamasında gittiğiniz muayenede ve/veya trafik kontrolleri ile kantar kontrollerinde arkadaki müştemilatla ilgili sorun yaşadınız mı?
   

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
BENZER KONULAR - Kendi Karavanını Yapanlar
 1. Toztuna
  Yanıt:
  18
  Okunma:
  375
 2. armagan.ozturk.948
  Yanıt:
  21
  Okunma:
  2.531
 3. Selamkar
  Yanıt:
  66
  Okunma:
  6.790
 4. yaman07
  Yanıt:
  3
  Okunma:
  12.341
 5. Destan06
  Yanıt:
  414
  Okunma:
  103.601
 6. atiladi
  Yanıt:
  476
  Okunma:
  130.535
 7. ssem
  Yanıt:
  141
  Okunma:
  84.964
 8. findikim
  Yanıt:
  164
  Okunma:
  74.099
 9. BGRDRC
  Yanıt:
  71
  Okunma:
  49.182
 10. egean.tr
  Yanıt:
  163
  Okunma:
  74.920

Ziyaretçilerin Bu Sayfaya Ulaşmak İçin Kullandıkları Kelime Aramaları

 1. kendi karavanını yapanlar

Yükleniyor...