Kendim İmal Ettim Meraklısına ATV

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egerce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 119
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,435

egerce

Kamp II
Yer
bursa
altı ay uğraştım sonunda istediğim gibi oldu araç 5+4 toplam 9 vites 9ileri 9 geri 4x4 istersen 4x2 oluyor çıkabildiğim son sürat 112 km 3x4 vitesle 8o cm suya batabiliyor 3200 tl ye maal oldu ama en pahalı atv yada buggy ye değişmem beğninize arz ederim http://www.youtube.com/watch?v=-SZieHpKfTg

Etiketler

foto

01012011337

18122010689

26032011017

12032011003

01012011343

mz den yapmışsım galiba ve pat pat parçaları kullanmışsın,harika olmuş emeğine sağlık atv lerin unimogu gibi harika .
motoru daha güçlü olsa ve ağırlık merkezini daha aşağıda olsa çok daha süper olacak .

saygılar efenim..

evet motor mz kalnı 13 araç parçasından oluşuyor motorun güçlü olması şöyle ara şanzıman var 4 vites ordan geliyor motor yorulmadan 1 ton odun çekebilyor ısınırsa fan devreye giriyor akü zayıflarsada motor miline bağlı renoult şarj motoru var yani üstadım bugüne kadar anormal zorladığım halde herhangi bir sorun yaşamadım çok şükür saygılar teşekkürler

mesleğim makina imalatcısıyım bunu aslında avcılıkta kullanıyorum balık ve domuz avı için yapmıştım eylence hat safaya ulaştı nerdeyse üstünden inmiyorum saygılar teşekkürler

egerce' Alıntı:
evet motor mz kalnı 13 araç parçasından oluşuyor motorun güçlü olması şöyle ara şanzıman var 4 vites ordan geliyor motor yorulmadan 1 ton odun çekebilyor ısınırsa fan devreye giriyor akü zayıflarsada motor miline bağlı renoult şarj motoru var yani üstadım bugüne kadar anormal zorladığım halde herhangi bir sorun yaşamadım çok şükür saygılar teşekkürler
yeteneklisin vesselam. ;)
saygılar

BBOYTED' Alıntı:
önce bakdım sonra şaştım biz bunların hastasıyız aga paha biçilmez alet çok uğraşmışsın ellerine sağlık
atv tarzı yerine bugy gibi heryeri kapalı birşey düşünmedinmi aga

şimdi sırada karavanım var ondan sonra büyük bir buggy yapmayı düşünüyorum ama buda sanırım doğa üstü bir böcek gibi birşey olacak bir yandan motorun hesabını yapmaktayım ama daha bu bile bitmedi daha kaporta var saygılar teşekkürler

Basarı budur. Ellerınıze saglık.
Ara sanzıman olarak ne kullandınız? fıyatları ne cıvarda

vosdost' Alıntı:
Basarı budur. Ellerınıze saglık.
Ara sanzıman olarak ne kullandınız? fıyatları ne cıvarda
hepinize çok teşekkür ederim ara şanzuman 3 tekerlekli arçelikler vardıya eskiden onların namı diğer pırpır ona ait

08092010594

08092010598

08092010599

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri