Kepez 'e Uğramayan Pişman Olur !..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan iklil konyalilar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,481

iklil konyalilar

Geziyorum !.. Öyleyse VARım !..
Yer
istanbul
Çanakkale'ye yazları sık sık yolumuz düşer. Ne de olsa eşim buralı. Genellikle denize gittiğimizde Güzelyalı tarafını tercih ederiz. Bu kez yolumuz Kepez'e düştü. Halk Plajı, 'Sosyetik Beach'lere taş çıkartacak düzen ve güzellikte. Deniz harika. Arasıra dalga da oluyor ama dert değil. Meşhur Çanakkale Esintisi, yaz sıcağını unutturuyor. Hemen yanıbaşındaki Karavan Kampı da aynı mekanı paylaşıyor.
Nasıl diyeyim size, anlatılmaz yaşanır...
Günğbirlikçi olarak çok memnun kaldık.
Kamp Alanını dolaştığımda da yüzler gülüyordu.
Aklınızın bir köşesinde bulunsun. Memnun kalacağınız eminim.
🙂😃😉

Çanakkale'ye yazları sık sık yolumuz düşer. Ne de olsa eşim buralı. Genellikle denize gittiğimizde Güzelyalı tarafını tercih ederiz. Bu kez yolumuz Kepez'e düştü. Halk Plajı, 'Sosyetik Beach'lere taş çıkartacak düzen ve güzellikte. Deniz harika. Arasıra dalga da oluyor ama dert değil. Meşhur Çanakkale Esintisi, yaz sıcağını unutturuyor. Hemen yanıbaşındaki Karavan Kampı da aynı mekanı paylaşıyor.
🙂😃😉
Birkaç da foto yüklemek istedim, başaramadım..

Bir deneme daha yapayım.
Screenshot 20200624 161831 comgoogleandroidappsmaps

🙂😃😉

Screenshot 20200624 195235

Screenshot 20200624 194953

Ali Kılıç ve ekibi güler yüzle bizleri karşılıyor. Çadırlar konaklama için bir TV ve bir Buzdolabı için kullanılacak elektrik dahil gecelik ücret 50TL... Karavan ile konsklaysnlar da var. Ancak onlar genellikle 'sezonluk' konaklıyor sanırım. Karavan ile konaklayacaklar için de sordum : ".. Şu an için yerim yok.." dedi. Ancak SEZONLUK KONAKLAMA için sorduğumu zannetmiş... Birkaç günlük konaklamalar için, her zaman bir ayarlama yapabiliriz dedi...
Onlar için de rakam 60 TL.
Ben yine de telefonunu vereyim Ali'nin... Gelmeden önce bir ALO demekte her zaman fayda var...
GEZENBİLİR'den aldım telefonunuzu demeniz yeterli...
Şimdiden keyifli tatiller 😃

KEPEZ Kamp/Ali Kılıç/537 4503320

Screenshot 20200624 200548

Bu arada aklıma geliveren bir notu da buraya düşmeden geçmeyelim :

Burası ne de olsa HALK PLAJI..
Dolayısıyla, haftasonları biraz daha kalabalık olması beklenebilir.
Biz 'haftaiçi' sakinliği den nasiplendik.
Aklınızda bulunsun

Ali Kılıç ve ekibi güler yüzle bizleri karşılıyor. Çadırlar konaklama için bir TV ve bir Buzdolabı için kullanılacak elektrik dahil gecelik ücret 50TL... Karavan ile konsklaysnlar da var. Ancak onlar genellikle 'sezonluk' konaklıyor sanırım. Karavan ile konaklayacaklar için de sordum : ".. Şu an için yerim yok.." dedi. Ancak SEZONLUK KONAKLAMA için sorduğumu zannetmiş... Birkaç günlük konaklamalar için, her zaman bir ayarlama yapabiliriz dedi...
Onlar için de rakam 60 TL.
Ben yine de telefonunu vereyim Ali'nin... Gelmeden önce bir ALO demekte her zaman fayda var...
GEZENBİLİR'den aldım telefonunuzu demeniz yeterli...
Şimdiden keyifli tatiller

KEPEZ Kamp/Ali Kılıç/537 4503320
2016 Eylül sonunda ducato kamyonet (henüz motokaravan değildi) ile 2 gece konaklamıştım , gecelik 25 TL ödemiştim , 4 senede % 100 den fazla fiyat artışı olmuş , kamu tesisleri 60 TL alırsa özel kampların 100 TL istemesine ne diyelim , 1 ay burada kaldığımı farzedelim 30x60=1.800 TL bir emekli karavancı için çok para , bu durumda artık motokaravanımızı kamp dışı konaklamalara hazırlamak zorundayız .

Haziran 2016 1 USD= 2,80TL

Eylül 2016 1 USD=2,98 TL

Batı Cephesinde değişen birşey yok...

Ancak biz -maslesef- DOĞU Cephesindeyiz...

😪😭☹️

HALK PLAJI;

Kepez Belediyesi Karavan Parkı,

Plaj ve Karavan Parkı arası 250 Mt.

.

Son düzenleme:

HALK PLAJI;

Kepez Belediyesi Karavan Parkı,

Plaj ve Karavan Parkı arası 250 Mt.

.
Karavan Parkı önünden de denize giriliyor. Plaj olarak şezlonglarla filan düzenlenmiş alanı kastettim. Yoksa kamp zaten denize paralel.Plaj bölümünden ayrı duşları da var. Plaj ve Kamp farklı mekanlar değil. 4.foto'dan da anlaşılıyor...

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR