Keremali Yaylası Camlıca Gölü Trekking-kamp

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sendiar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,393

sendiar

Yeni Üye
Yer
İSTANBUL
Sakarya Keremali Yaylası-camlıca Gölü 30-31 Mart 2013
Cumartesi Sabahı Saat 7 De İstanbul Maltepeden Çıkıyoruz Yola Otobandan Akyazı Sapagından Ayrılıyoruz Ve Adapazarı Mudurnu Yolundan Pazarköye Ulasıyoruz Pazarkoyden Keremali Yaylasına Kadar Olan Yol Bır Haylı Taşlı Ve Sarsıcı.
yaylaya Ulasdıgımızda Yayla Sakinleri Den Camlıca Golu Yolu Hakkında Bilgi Alıyoruz Arabayla Cıkamıyacagımız Yolların Karla Kapalı Oldugu Bilgisini Alıyoruz ,arabamızı Uygun Bır Yayla Evının Yanına Bırakıp Yaklasık 3 Km Bir Trekking İçin Hazırlanıyoruz Parkur Oldukça Zor Karda Yurumek Yorucu Geliyor( Arabayla Cıkabılecegımızı Dusundugumuz Icın Hazırlık Ve Malzemelerımızde Ona Gore Oldugunu Dusunursek Yukumuz Agırdı) Ama Yılmıyoruz Sık Mola Vererek Camlıca Golune Ulasıyoruz.
:smiley:

erhan Karcaaltıncaba
murat Kanmaz
çağdaş Çolak
şendiyar Çolak

DSC 3177

DSC 3457

DSC 3402

DSC 3415

DSC 3406

Etiketler

Ynt: Keremali Yaylası Camlıca Gölü Trekking-kamp

Merhaba, Kurbağa Ve Manzara Fotoğraflarını Pek Bir Beğendim; Epey Yorucu Geçmiş Gibi Görünüyor.
paylaştığınız İçin Teşekkürler; Balık Çıktı Mı Bir Şeyler Bari? :smiley:

dipnot: Bu Yazı Stili Problemi Sadece Ben De Mi Görünüyor Ya...

Dedigim Gibi Balik İsi Sabir İsi Biz Pek Sabirli Olamadik :smiley: Kurbagalara Gelinc
e Yuzlerce Vardi Ve Hepsinin Sirtinda Yavrusuyla Sanki Misafirlikten Donuyormus Havasinda Takiliyorlardi :smiley:

Merhabalar,
bende Kerem Ali Tepesine Küçükyalı'dan Hareketle Çıkmıştım. Kendi Aracımı Hendek'te Bırakıp Bir Arkadaşımın 4x4 250 Lik Doçuyla Akyazı Tarafından Çıkmıştım. Dönüş Yolunda Çamlıca Gölü Üzerinden Gelmiştim. Benim Gittiğimde De Çok Kar Ve Buz Vardı, Tepenin Doyumsuz Bir Manzarası Vardır. Çamlıca'da Kurulu Olan Küçücük Elektrik Santralini Gördünüz Mü. Çok Eski Olan Ve Çalışabildiğini Söylemişlerdi.
sanırım Bir Sıkıntı Var Fotoğrafları Göremiyorum,
türkülerle Kalın, Sağlıkla Kalın.

aşşagı yukarı aynı yerlerden cıkıp aynı yerlerı gezmısız bızde ıdealtepeden cıktık yola fotolarda bır sıkıntı var kendımde goremıyorum umarım yakın zamanda duzelır

ŞİMDİ TEKRAR BAKINCA İÇİMDEKİ DOĞA SEVGİDİ BİR DAHA ALEVLENDİ.
KAMP ZAMANININ GELDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.
YOLLARA DÜŞME VAKTİ GELDİ :smiley:

Her mevsim ayrı bir güzelliği olan Keremali Yayla Gölü nefis görünüyor...paylaşım için teşekkürler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri