Kia Besta Arıyorum Kızılaydan Çıkma 4x4 Olan Modellerden

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oktaygedikli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,817

oktaygedikli

Ana Kamp
Arkadaşlar herkese merhabalar uzun zamandır almaya niyet ettiğim ve artık karar kıldığım KİA BESTA 4X4 araç arıyorum etrafında bilen duyan yada elinde olup satmak isteyen olursa lütfen yardımcı olun temiz ve sorunsuz olması tercihimdir.

iletişim - 0531 889 57 20 Oktay GEDİKLİ

telefonumdan ulaşa bilirsiniz yada buraya cevapda yazarsanız sevinirim şimdiden sağolun

Etiketler
Ynt: Kia Besta Arıyorum Kızılaydan Çıkma 4x4 Olan Modellerden

oktay bey bu firma size yardımcı olabilir ilgilenirseniz bir arayın derim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-kia-harman-kia-ozel-servis-ve-yedek-parcalarindan-4x4-besta-plakasiz-149738588/detay

Bilgi için teşekkürler fakat görüştüm kısa süre önce onlar ile ellerinde sadece 4x4 modelde hurda belgeli bir araç var oda trafiğe çıkamıyor haliyle

AKTİF CÜNCEL ARANMAKTA !

oktay bey birde bu gözüme çarptı ancak araç benzinli :smiley:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-4x4-mitsubishi-delica-speca-gear-117899778/detay/

foremost' Alıntı:
oktay bey birde bu gözüme çarptı ancak araç benzinli :smiley:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-4x4-mitsubishi-delica-speca-gear-117899778/detay/

Bunuda gördüm kardeşim çok güzel gerçekten ama benzinli ve otomatik diye uzak kaldım. ilgi ve yardımların için çok teşekkür ederim

GÜNEL ARANMAKTA

Selam delica ile kia 4x4 olarak çok farklı. Kullanım amacınız eğer arazi şartlarında yorucu ise delica derim. Üzerinde süper select 2 şanjiman var. Çokta sıkıntılı olacağını sanmıyorum. Delica kullanıcısı olarak bunları yazıyorum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

whiteagle' Alıntı:
Selam delica ile kia 4x4 olarak çok farklı. Kullanım amacınız eğer arazi şartlarında yorucu ise delica derim. Üzerinde süper select 2 şanjiman var. Çokta sıkıntılı olacağını sanmıyorum. Delica kullanıcısı olarak bunları yazıyorum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bilgi için teşekkür ederim kardeşim hadi sanzumanıda eledik sayende ya 2350 cc benzinli motor ? bende pajero vardı otomatik 2.4 benzinli 4 silindir gümrük çıkışlı idi aracım fakat o kadar motor gücü sağardıkı ve yakıtı oldukça yüksekti bu arkadasımız 130 hp yazmıs galiba motoru yeni nesil öyle olsa bile peformansı bile güzel olsa benzinli ve aşırı elektronik olması uzak durmama neden oluyor.

Benim aradığım daha basit az elektronik hemde arazıde iyi kötü iş görebilmesi hemde karavan niyetine içinde rahat hareket edebilmek ilgi alaka bilgi için teşekkür ederim.

GÜNCEL ARANMAKTA !

GÜNCEL ARANMAKTA !

iletişim oktay gedikli 0531 889 57 20

oktay bey şu anda aradığınız kriterlere uygun araç malesef satılık olarak yok

yakında sağlık bakanlığı bir satış yapacak ankara da otoparkta satılmayı bekleyen birkaç kia var ama ne zaman satılır bilemiyorum

bende bu tarz bir araç arıyorum şu anda satılık değil ama boşta duran bir dizel delica var 4x4 sahibini zorluyorum ama daha tık demedi :D

barb_alone' Alıntı:
oktay bey şu anda aradığınız kriterlere uygun araç malesef satılık olarak yok

yakında sağlık bakanlığı bir satış yapacak ankara da otoparkta satılmayı bekleyen birkaç kia var ama ne zaman satılır bilemiyorum

bende bu tarz bir araç arıyorum şu anda satılık değil ama boşta duran bir dizel delica var 4x4 sahibini zorluyorum ama daha tık demedi :D

Sizin yine biraz da olsa umudunuz var ya nasip kısmet bende araştırıyorum bakalım inş. çıkar bir satıcı eger ankaradaki araçlardan bilgi alırsanız ihale v.s. ondanda bilgi verirseniz sevinirim Hayırlısı olsun diyelim sağolun.

GÜNCEL ARANMAKTA ! !

GÜNCEL ARANIYOR !

İletişim Oktay gedıklı - 0531 889 57 20

GÜNCEL ARANIYOR !

İletişim Oktay gedıklı - 0531 889 57 20

Arkadaşlar güncel aramaktayım hala bilen gören duyan satan irtibata gçer ise sevinirim Saygılar

Oktay gedikli - 0531 889 57 20

Kia Besta 4x4 Power Stering 91 md.
10.000 TL
araç kızılay genel müdürlüğünden çıkmadır.bakımlı temiz bir araçtır. muayene de kamyonet olarak geçmektedir. arazi sorunsuz şekilde 4 seri ve 4 ağır takviye şeklinde çalışmakta ve sorunsuz sıkıntısızdır.4 lastik 500 km civarında olup sıfır ve kar tipidir.aracın motoru yenidir. isteğe bağlı olarak kaporta yapılabilir.26-12-2015 tarihine kadar muayenesi geçerlidir. istenilen fiyat 10,000 tl ve pazarlık mümkündür.başka araç alındığından satışa konulmuştur.araç arkadaşımın aracıdır. irtibat bilgileri 0 532 134 83 31 Mehmet Emin Üstün

Kardeşim keşke telefon açsaydın şimdi gördüm mesajıma cevabını aradım fakat maalesef satılmış araç :( yetişemedim

Arkadaşlar güncel aramaktayım hala bilen gören duyan satan irtibata geçer ise sevinirim Saygılar

Bazen mesajları okumakda geç kalıyorum satan olursa lütfen telefon açın yada çağrı atın ben sizi ararım.

Oktay gedikli - 0531 889 57 20

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri