Kim Nerede?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selsun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,495
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 538,071

Etiketler

Ynt: Kim Nerede?

12 Mayista yola cikarak evvela Almanya uzeri Isvicreye vardik.Gelmisken butun Avrupa sosyetesinin kisin gelerek kayak yaptiklari Snkt.Morits denilen yere de bir ugrayalim dedik.Dunyanin en pahalli yerlerinden biri bir kahve 12/15 euro arasi,yemek desen kisi basi 60/70 euro_Oradan yola devam ederek Italya daglardan ve Ruchen pas denilen yerlerden Italya';ya indik.Garda denilen bir gol kenari Bordolino de kaldik,oradan yola devam Venedik-Roma derken bir de Milanoya ugramadan Italyadan gelinir mi?Yazlik moda giyimler cikmisti,kendimizi b ir de guzel orada donattikFakat Italya da cok pahalli.Parali otobahn uzeri Avusturyadan tekrar Almanya ya geldik.Sonra sirasiyla Saar/Mosel/Rijn denilen irmaklar kenari kamp yaparak Hazira sonu evimize donduk.Su an haftaya cikacagimiz Turkiye seyahati hazirliklari ile mesguluz.Turkiye seyahatimizde evvela basta Istanbul olmak uzere Bursa/Datca/Denizli/Egirdir/Anamur ve Akdeniz sahilleri var.Bu bizi9m M.Karavan ile 45 yolculugumuz olacak.Her yolda olan veya yoila cikacak olan arkadaslara hayirli ve kazasiz yolculuk temennisi ile.Hosca kaliniz.

VakMoesel 043

VakMoesel 041

Herkese iyi aksamlar. Su an kostence romanya da bir kamp alani bulduk ve konakladik. Ben rimanya nin sahilinin bukadar temiz ve bakimli olacagini hic ummuyordum. Eylence full. Tam genclere gore. Su an saat 22 ama hala muzik gumbur gumbur. Ama yarin burda kalmayip bulgaristan varna ya kadar sahilden gitmeyi dsunuyorum.ordan istanbul ve daha sonra karaman sonra hatay ve butun guney ve ege sahili dolasip tekrar hollandaya donecegiz kismetse. Tabi yol uzerinde arkadaslar olursa onlara takilmak buyuk bir zevk olacak.

Su an kostence hava serin ve cay iciyoruz. Icimizi isitiyor. Sahil cok esiyor. Deniz siftahi yapamdik. Umarim sabah yapariz. Diger arkadaslara hayirli yolculuk dilerim ve kazasiz belasiz gezmelrini dilerim.

Not : camp adi complex holiday.
Kisi basi 26 ley dus wc dahil.
Arabaya 20 ley aliyorlar.
Camper pis su atigi var su var.
Elektrik var ama trafolar biraz uzakta. Extra kablo almaniz olabilir bende 25 m vardi yetmedi 10 m daha aldim ve 21 ley verdim.
Telefon bazen cekuyor bazen cekmiyor. Internet cekmiyor.

IMG 20150711 WA0044

Kampci dostlara bir sorum var. Istanbul'da Motorhompark denilen bir kamp yeri varmis. Koordinatlarini verdiler bir bilen varsa lutfen baksin:: 41 03'00,9" N 29 01'57,3" E Adresi Ciragan Caddesi- Ortakoy Naci caddesi yakini. ASlakaniza tesekkurler.Iyi tatiller

Ercüment bey. Ortakoy de hele Çırağan caddesinde karavan parkı olduğunu yıllarca oraları bilen olarak duymadım görmedim. İsim olarak belki işyeri olarak vardır. ( GARAJ adında giyim mağazası gibi) . Kısaca tam emin olmadan o trafiğe girmeyin. İyi yoculuklar, iyi tatiller.

Ercument Ozbek' Alıntı:
Kampci dostlara bir sorum var. Istanbul'da Motorhompark denilen bir kamp yeri varmis. Koordinatlarini verdiler bir bilen varsa lutfen baksin:: 41 03'00,9" N 29 01'57,3" E Adresi Ciragan Caddesi- Ortakoy Naci caddesi yakini. ASlakaniza tesekkurler.Iyi tatiller

Ercüment bey çok iyi bilmemekle beraber koordinatlarını verdiğiniz yer istanbul'un jet sosyetenin takıldığı reina'nın otoparkına benziyor.
orda karavanlara hizmet verileceğini ummuyorum.

Ercument Ozbek' Alıntı:
Ercüment Bey, karavan için pek uygun yer olduğunu sanmıyorum. Onun az kuzeyindeki (41.0515 29.0336) park yerinde bir zamanlar (90'lı yıllar) otomobille gider boğazı seyrederdim. Elde edeceğiniz manzara, çay ve tost olur. Günümüzde değişen bir şey varmıdır, bilemiyorum.

İstanbul merkezine yakın olacağım diye bir düşünceniz olmazsa, Maltepe sahiline gelin derim. :smiley:
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=76645.msg1396605#msg1396605

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,409
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri