DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Kiralık Üdy3 Belgesi

'KARİYER' forumunda es45 tarafından 11 Haziran 2014 tarihinde açılan konu 27447 kişi tarafından okunmuş, 11 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. es45

es45 Kamp I

Alınan Beğeni:
    2
    merhaba dostlar..
    Sevgili eşim halen faaliyette olan uluslararası lojistik firmasında finans müdürü olarak görev yapıyor..iş gereği ulaştırma bakanlığının vermiş olduğu ÜDY3 belgesine sahip.. bu belgeyi kiralamak istiyoruz..ilgilenenler özelden msj atabilir..
    Bilgi Notu.......
    Karayolu Taşıma Yönetmeliği kapsamında C2 - Uluslararası ve Yurtiçi Ticari Eşya Taşımacılığı, L2 - Uluslararası ve Yurtiçi Lojistik İşletmeciliği, M3- Uluslararası ve Yurtiçi Kargo İşletmeciliği ve R2- Uluslararası ve Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörlüğü yapan yetki belgeli firmalarda en az 1 adet ÜDY3 ve ODY3 Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip kişi istihdam edilmek zorundadır. Aksi halde firmanın faaliyetinin durdurulmasına yol açabilecek cezalar verilmektedir.

Etiketler:

2. es45

es45 Kamp I

Alınan Beğeni:
    2
    Ynt: Kiralık Üdy3 Belgesi

Güncel ;)

3. kaanustabas

kaanustabas Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0

Merhabalar,
    Bende dış ticaret sektöründe çalışıyorum ve işim ile alakalı ulaştırma bakanlığının vermiş olduğu ÜDY3 belgesini aldım fakat kendi çalıştığım şirkette ihtiyacımız olmadığından belgeye ihtiyacı olan varsa kiralayabilirim.
    Özelden yazabilirsiniz.

C2 (Uluslararası ve Yurtiçi Ticari Eşya Taşımacılığı)belgeli firmalarda ÜDY3 ve ODY3 belgeli en az birer yönetici
    C3 (Uluslararası ve Yurtiçi Ev ve Büro Eşya Taşımacılığı) belgeli firmalarda ODY3 belgeli en az bir yönetici
    L2 (Uluslararası ve Yurtiçi Lojistik İşletmeciliği) belgeli firmalarda ÜDY3 ve ODY3 belgeli en az birer yönetici
    M3 (Uluslararası ve Yurtiçi Kargo İşletmeciliği) belgeli firmalarda ÜDY3 ve ODY3 belgeli en az birer yönetici
    R2 (Uluslararası ve Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörlüğü) belgeli firmalarda ÜDY3 ve ODY3 belgeli en az birer yönetici

Karayolu Taşıma Yönetmeliği kapsamında yukarıda belirtilen belgeye sahip firmaların en az 1 adet üdy3 ve ody3 belgeli kişi istihdam etmek zorundadır.

4. Zafer KARA

Zafer KARA Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0

merhaba dostlar..
    Daha önceden işim gereği almış olduğum ÜDY3 belgesini farklı bir sektörde çalıştığımdan dolayı şuanda kullanamıyorum ve kiraya vermek istiyorum.ilgilenen arkadaşlarımız zafer@mayturktasarim.com dan benimle irtibata geçebilirler.

Bilgi Notu.......
    Karayolu Taşıma Yönetmeliği kapsamında C2 - Uluslararası ve Yurtiçi Ticari Eşya Taşımacılığı, L2 - Uluslararası ve Yurtiçi Lojistik İşletmeciliği, M3- Uluslararası ve Yurtiçi Kargo İşletmeciliği ve R2- Uluslararası ve Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörlüğü yapan yetki belgeli firmalarda en az 1 adet ÜDY3 ve ODY3 Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip kişi istihdam edilmek zorundadır. Aksi halde firmanın faaliyetinin durdurulmasına yol açabilecek cezalar verilmektedir.

5. es45

es45 Kamp I

Alınan Beğeni:
    2
    güncel..

6. Emel Topcu

Emel Topcu Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    ÜDY 3 MESLEKİ YETERLİLİK BELGEMİ KİRALIYORUM İLGİLENENLER TELEFON NUMARASINDAN ULAŞABİLİRLER.

05414540954
    emellltopcu@gmail.com

7. ilhan1627

ilhan1627 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    ulastırma bakanlıgından almıs oldugum üdy 3 ve ody1 belgem kiralıktır ılgılenenlerın ırtıbatA GEÇEBİLİR. 5428099123

Ekli dosyalar:

8. selçuk karaşal

selçuk karaşal Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    merhaba üdy 1-3 belgemi kiraya vermek istiyorum ilgilenenler 0532 069 82 09 nolu telefondan ulaşabilirler. teşekkürler...

9. ozgurhan1975

ozgurhan1975 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    merhabalar
    kiralık ÜDY 2 belgem mevcuttur özellikle istanbul içi ihtiyacı olan şirketler 05313433950 nolu tel,i arayabilir veya ozgurhan1975@mynet.com adresinden mail yoluyla olabşabilirler

10. serkangidis

serkangidis Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    ÜDY 3 BELGEMİ KİRALAMAK İSTİYORUM İLGİLENENLER İRTİBATA GEÇERSE SEVİNİRİM
    0507 144 14 12

11. volkanbaygul

volkanbaygul Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    mrb. üdy 3 belgemi ihtiyacı olanlara kiraya verebilirim. 0 532 545 5154

12. volkanbaygul

volkanbaygul Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    mrb. TMGD (Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı) belgemi ihtiyacı olanlara kiraya verebilirim. 0 532 545 5154

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Ziyaretçilerin Bu Sayfaya Ulaşmak İçin Kullandıkları Kelime Aramaları

1. üdy belgesi kiralama ne kadar

,
  2. kiralik ody belgesinin bi tehlikesi varmi

Yükleniyor...