DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Kiralık Üdy3 Belgesi

'KARİYER' forumunda es45 tarafından 11 Haziran 2014 tarihinde açılan konu 33462 kişi tarafından okunmuş, 24 cevap yazılmıştır

1. eskiadam

eskiadam Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    bakın ne kadar güzel yazıp, yönetmelik şartını açıklamışınız. "en az 1 adet ÜDY3 ve ODY3 Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip kişi istihdam edilmek zorundadır." diyor. Bir yerde çalışan eşinizi, başka bir yerde daha çalışıyor gösteremezsiniz. İstihdam etme zorunluluğu var. İşe girişini yapacaklar, adına sigorta primi yatıracaklar.
    Kimileri var emekli. Kartını kiraya veriyor, bu durumda işe girişi yapılıyor, ayda 5 - 10 gün çalıştı gösteriyorlar, olay bu yani.

2. ersan1

ersan1 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Emekliyim.
    ÜDY3 Belgemi uzun süreli kiraya vermek istiyorum. Talep ettiğim aylık bedel 1100 TL.
    1 Yıllık peşin olması halinde 12 Bin TL dir.
    İlgilenenlerin ersan@ilkposta.com adresine yazabilirler.

3. burakilker

burakilker Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Üdy 4 ve Üdy 3 belgemi kiralamak istiyorum 0 533 9268888

4. ilhan1627

ilhan1627 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    üdy3 üdy4 ve ody2 belgem vardır. arayabilirsiniz fiyatta uygun bişeyler yaparız istanbul bahçelievlerdeyiz.05428099123
    yusuf0674@gmail.com

5. bartek

bartek Zirve

Alınan Beğeni:
    591
    Turkiyenin problemlerinden biri bu tur verilen hakki kotuye kullanma ve kontrol edilmemesidir.
    Ornegin etlerde sarbon tehlikesi var. Eti veteriner kontrolunde olan isletmelerinden alin cunku veteriner sarbonlu hayvani anlar deniyor. Problem bazi veterinerlerin gitmeden imzalamasi. Oda birlikleri kontrol etmesi gerekir ama etmiyor.

6. ilhan1627

ilhan1627 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    üdy3 ve ody 2 belgelerim kiralıktır. 600 tl arayaın görüşelim.

7. busra.yl

busra.yl Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba,

ÜDY-3 belgemi uygun bir fiyata kiralamak istiyorum.

busra00.00@hotmail.com adresinden ve ya 0507 155 4330 no'lu numaradan ulaşabilirsiniz...

8. muhammed tokkuşoğlu

muhammed tokkuşoğlu Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Üdy 3 belgemi uygun fiyata kiralamak istiyorum .

Görüşmek isteyenler tokkus5757@gmail.com hesabından iletişime geçebilirler.

9. allialbayrak

allialbayrak Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    ÜDY 3 BELGEMİ KİRALAMAK İSTİYORUM EMEKLİYİM ,İLGİLENENLER 0544 8103605 NOLU TELEFON DAN ULAŞABİLİRLER.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...