Kirazlı-Şelale Orman İçi Kamp Alanı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan geziyoM Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,673

geziyoM

Kamp III
Yer
Eskişehir
Eskişehir merkezine yaklaşık 42 km mesafede, 1 saatlik (açık arazi + ağaçlıklı) asfalt bir yolda yapılan yolculuktan sonra ulaşılan bir orman içi piknik-kamp alanı.

Elalekampharita

Elalekampnizamiye

Elalekampbeki

Elalekampfrn

Elalekampfrni

Etiketler
Ynt: Kirazlı-Şelale Orman İçi Kamp Alanı

12.Şubat.2012 Pazar günü gittiğimizde yol dahil olmak üzere kamp alanında her taraf kar ile kaplıydı ve manzara gerçekten muhteşemdi, çok sert olmayan tertemiz bir hava, her taraf kar ile kaplı..
Alanda kar kalınlığı yer yer 1 metre kadar olduğundan esas kamp-piknik alanına araç ile ulaşmak mümkün değildi ve hemen giriş kısmında bulunan etrafı şeffaf plastik ile çevrilmiş masalardan birisini kullanabileceğimiz işletmeci tarafından söylendi.
Biz de mangal ve semaveri ateşledik ve önce şelaleye yürürüz, döndükten sonra sucuk-ekmek ziyafetine başlarız diye planladık.

Elalekampmasa

Elalekampsemaver

Elalekampminyatrelale

Elalekampkafile1

Elalekampkpr

dosya ekleme konusunda bir problem olduğu için resimleri yüklemeyi daha sonra tekrar deneyeceğim.

yazları sık sık gideriz ailecek
ama kışın da bir başka güzel oluyormuş,eline sağlık mehmet abi
şelalenin fotolar nasıl acaba merak ettim

Murat hocam ben burayı yeni öğrendim, bahar-yaz durumunu bilmiyorum ama kışın gerçekten çok çok etkileyici olduğunu söyleyebilirim.

Elalekamp9

Elalekamp8

Elalekamp7

Elalekampyolu

Elalekampbuz

harika fotoğraflar,paylaşım için çok teşekkürler,gerçekten çok güzel bir yer,hatta kışın çok daha güzelmiş

Ynt: Kirazlı-şelale Orman İçi Kamp Alanı

Tıp fakültesinin önünden Afyon yolu tarafına doğru giderken sağda çağlan yoluna girip şelale tabelalarını takip edin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri