Kırıkkaleden defender almak isteyen İzmirliler. . .

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Naturalist61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,606

Naturalist61

Benim sadık yarim kara topraktır...
Yer
Trabzon - İzmir
Kırıkkaleden parakende satışı yapılan defender getirmek isteyen arkadaşlar varsa beraber kamyon kiralayıp nakliye masrafını düşüreceğimizi umuyorum. Ben tenteli getirmek istiyorum. Haberleşelim. 0 532 244 29 96 saygılarımla...

Etiketler
Ynt: Kırıkkaleden defender almak isteyen İzmirliler. . .

Hasan bey başka bi yazınızda aliağada yok demişsiniz
ama ben her hafta sonu yazlığa yani y. foçaya giderken görüyorum içeride 5 veya 6 adet var mesai saatlerinde bakmanızı öneririm
bilginize saygılar
kolay gele

Temel ALÇIK

doçhasan' Alıntı:
Kırıkkaleden parakende satışı yapılan defender getirmek isteyen arkadaşlar varsa beraber kamyon kiralayıp nakliye masrafını düşüreceğimizi umuyorum. Ben tenteli getirmek istiyorum. Haberleşelim. 0 532 244 29 96 saygılarımla...

Hasan Bey hayırdır :smiley:

Araç buldunuzda taşımasımı kaldı... :D

Hani bilgileri paylaşalımda bizim dağarcağımız artsın değilmi.

Bekliyoruz bilgileri.

Temel bey Aliağadakilere baktım çok dökülmüş ve az sayıda var. Kırırkkalede çok varmış haliyle seçenekte çok olur. Tabi bunlar duyum. Ama benim niyetim yürüyende eksik olmasın yeter diyorum. Zaten ben tenteli istiyorum o bakımdan kaportada çok masraf olmaz sonuçta 2 kapı bir kaput mesele bu. Ben çok detaya inerek toplayamam mali durumum ona yetmez. Yürüsün yeter gerisi ince teferruat diye düşünüyorum. Saygılar...

haklısınız hasan bey
ne diyeyim iki sene sonra olsa türkiyenin her yerine giderdim sizle defender bulmak için
yani benim daha vaktim var sizin için kulağım açık bilginiz olsun kolay gele

doçhasan' Alıntı:
Temel bey Aliağadakilere baktım çok dökülmüş ve az sayıda var. Kırırkkalede çok varmış haliyle seçenekte çok olur. Tabi bunlar duyum. Ama benim niyetim yürüyende eksik olmasın yeter diyorum. Zaten ben tenteli istiyorum o bakımdan kaportada çok masraf olmaz sonuçta 2 kapı bir kaput mesele bu. Ben çok detaya inerek toplayamam mali durumum ona yetmez. Yürüsün yeter gerisi ince teferruat diye düşünüyorum. Saygılar...
Bence tam tersi olmalı, kasa düzgün olsun, mayına basmış gibi olmasın, yürüyen Defenderda en ucuz iş.

Hasan bey
birde sahibinden com da ilan nosu 29166381 olan bi araç var bi bakın isterseniz sizin aradığınız gibi bişeye benziyo
kolay gele

Kocaaa İzmirden bir arkadaş bulamadım hayret. Demekki def ci kimse yok galiba. Lada mı alsam ne...

doçhasan' Alıntı:
Kocaaa İzmirden bir arkadaş bulamadım hayret. Demekki def ci kimse yok galiba. Lada mı alsam ne...
hasan bey sizinle geleyim diyeceğim ama bana sadeece tavan lazım benimkini değiştireceğim ama malesef maddi olarak bu aralar göçmüş durumdayım yoksa sizinle kırıkkaleye gelirdim bu arada bu araç için belirlediğiniz bir fiyat varmı yardımcı olmak isterim

Sayın Yıldız ben arazi aracında konfor istemiyorum. Şase Motor şanzıman defransiyel yani yürürü güzel olsun bana yeter. 4-5 gibi aracı alırım 3-4 de masraf eder en fazla 7.5 veya 8 e binilecek hale getiririm diye düşünüyorum. Yoksa kullanılmış araca 20 binde harcanır 5 binde harcanır. Bu bütçe meselesi. Sonuçta benim düşüncem bu. Çalışı vaziyette 4.5 bine aracı alıyorsun kaba saba motorun durumu belli olur ee yürürünede bakılır. En azından büyük yara açmayan bir araç alınır. İhaleye girilse aracı ancak gözle bakma şansın var. İhaleylede aynı fiyatlara alınıyor. Yanıma bir kişi daha bulursam tek kamyonla 2 araç getirilir hiç olmazsa nakliye ikiye bölünür. Selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri