Kısa Geziler; Şile Akçakese (2-3-4 Temmuz 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,709

aslanahmet

Zirve
Yer
İstanbul
3-4 Temmuz 2010 tarihlerinde Ömer Abi (osak), İnsel, Ahmet Abi (Yasiko) ve ben kısa bir deniz kaçamağı yaptık. Şile Akçekese'deki Yeşim Kampinge gittik. Eğlenceli bir kampdı. Akçekesinin plajı güzel.

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

PIC 0118

PIC 0120

PIC 0121

PIC 0122

PIC 0123

Etiketler
Ynt: Kısa Geziler; Şile Akçakese (2-3-4 Temmuz 2010)

Diğer fotolar
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

PIC 0124

PIC 0125

PIC 0126

PIC 0128

PIC 0131

Kendi resmim yokmuş. :smiley: Resmimi yükleyecek yok mu? Ömer Abi menemen yaparken çektiğin resimlerimi bekliyorum. Ve İnsel'in karavanının ortasına düşürdüğüm yumartanın resmini :D

Hakan bey güzel bir kamp yapmışsınız. Hafta sonu fırsatlarını iyi değerlendiriyorsunuz. Bizimle paylaştığınız için teşekkürler...

cok güzel bir gezi olmus işte istanbula uzağız yoksam gelmemmi..neyse sizin resimlerinizle idarere edeceiğiz resimlerinizi beklıyoruz hakan kardeşim.....

Arkadaşlar güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. İnşallah bir gün hep birlikte kamp yaparız.

merhaba hakan bey

güzel yermiş bu kamp alanı . deniz için bu ara gidilebilir

bilgilendirm için teşekkür

Merhaba Nermin Hanım,

Evet denizi özellikle sabah erken çok güzel oluyor. Ben sabah 7.00 de denize girdim. Süperdi. Öğleden sonra dalgalar başlıyor. Bir de pazar günü günübirlikçilerle anormal kalabalık oluyor. Cuma akşamından gidip pazar günü en geç 11.00 ayrılmalı.

Ferhat'a selamlar.

Evet bendeki fotolari paylasmak istedim.

IMG 5245a

IMG 5251a

IMG 5247a

IMG 5247a

Akçakese'de yaptığım menemenin resmi. Ömer Abi (osak) çekmiş. Çok lezetli olmuştu. Evde yapınca böyle lezetli olmuyor.
[attachment=1]

35223 415352958397 521958397 4431530 2662471 n

Gezi resimleriniz güzel gözüküyor....Benim merak ettiğim alkovanlı olan araç sahibi kimdir?? Benim düşündüğüm karavanlardan biri de bunlardan biri. Sitede bunun yapımıyla ilgili makale varsa bilgilendirmenizi rica edeceğim..Tşk.

Vay vay vay... Herkes yazlık moda geçmiş. Kışın paltolu, montlu, bereli görüntülerinizle tanımıştım hepinizi. Bu görüntüler tuhaf geliyor şimdi :D
Çok güzel bir kamp olmuş.
Kendisi halen yazmamakta ısrar ediyor. Komşu forumda kutlama mesajlarımı iletmiştim ama buradan da hayırlı olsun diyeyim; Ahmet abi'nin karavanı yakıyor ortalığı...
Güzel gezierinizin devamı dileğiyle...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,409
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.