Kısa Şase VW T4 Syncro ve Camper Planları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vwcaravelle Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,553

vwcaravelle

Kamp II
elimdeki syncro resimlerini burda paylaşmak istiyorum.sizlerde resim gönderebilirsiniz.
[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Edac8db3

F9793243

Mar

T4ruedas2nd2

T4v

Etiketler

ah ah yarama tuz bastınız hayalım 4x4 bir camper t4 kısa kasa arazide işimizi görsün yaz kış dağ bayır gez karavan konforu 4x4 gibi heryere rahat rahat gidebilme

gerçekten benimde hayalim :smiley: şehir içindede rahatlıkla kullanılabilicek bir araç, yükseltme vinç mt lastik arb diff. lock taktığımızda bir çok jeep kadar iyi olacaktır ve onlardan daha üstün olacaktır geniş ferah normal suzuki-land cruiser-discovery .... vs 40-50 bin tl vermektense böyle bir aracı 35-45 bin arası yapmak daha mantıklı geliyor bana ... :D :D

baksanıza normal yol lastiği olduğu halde çamurda iyi iş görüyor birde mt lastik taksak düşünemiyorum bile ... ;D ;D

http://www.youtube.com/watch?v=mN0ihbTUftc&feature=related

bu yolda çoğu 4x4 gidemek olduğu yerde patinaj çeker ancak bu araçta difransiyel kilidi olduğu için hiç zorlanmıyor ...

http://www.youtube.com/watch?v=iLoLvJe45Ek

bu siteyi google translate den çevirirek araç hakkında daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz.

http://www.pistenbulli.franken.de/rund_um_den_vw_t4_syncro.htm

T4 lerde Arka difransiyel kilidi orjinalden var önlerde ise EDL(elektronik difransiyel kilidi) + önlerede sınırlı kaydırmalı diff lock takılabiliryormuş

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5][attachment=1][attachment=2][attachment=3]

dün ankara ivedik oto sanayisinde syncrotürkteki mavi syncroyu gördüm ilk defa bir syncro görüyordum aşık oldum diye bilirim bir çok jeepden daha üstündü 225/70/16 lastikleriyle fazlasıyla yüksek heybetli duruyordu ön arka orta difransiyel kilitleri ve vinci vardı aracın camper olan içi boşaltılmış galiba baştan komple revizyondan geçirilmek için hazırlanmıştı

DSC08021

DSC08308 09 Pano

Syncro

DSC07747 Fruehstuecksidylle

Neu2

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.