Kişisel Galeri(seyr-ü zafer)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyr-ü zafer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 158
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,738
Ynt: Kişisel Galeri(seyr-ü zafer)

Merhabalar.

Her bir kareyi zevkle inceledim. Tebrikler. Özellikle İzmir körfezine bakakaldım. Bir şehir, bir memleket bu kadarmı özlenir. çalışmalarınızı dört gözle bekleyeceğim. Şimdi orda olup kordonda güneşin batışını izlemek vardı....

Etiketler

Obelia' Alıntı:
Merhabalar.

Her bir kareyi zevkle inceledim. Tebrikler. Özellikle İzmir körfezine bakakaldım. Bir şehir, bir memleket bu kadarmı özlenir. çalışmalarınızı dört gözle bekleyeceğim. Şimdi orda olup kordonda güneşin batışını izlemek vardı....

Beğendiğinize sevindim. Ben de bunca yıldır hiç sıkılmadım İzmir'den. İstanbul'dan sıkılmışlığım var ya da başka şehirlerden, ama İzmir o duyguyu hiç yaşatmadı. Özellikle yaz aylarında, güneş denize batmaya başladığında izlemek gerçekten mutluluk veriyor insana. Vesileyle İzmir'de günbatımı fotoğrafları ekleyeyim. Fotoğraflarımın devamı aşağıdaki flickr adresinde..

IMG 0653deneme

IMG 1004

IMG 2277

IMG 0983

seyr-ü zafer' Alıntı:

bale fotoğraflarını karşıdan çekmek yanlış bir tercih :smiley: bale fotoğrafçılıranın temel esas aldıkları şey. hareket asla çekilmez. tepeden çekilir fotoğraflar

Darknes' Alıntı:
bale fotoğraflarını karşıdan çekmek yanlış bir tercih :smiley: bale fotoğrafçılıranın temel esas aldıkları şey. hareket asla çekilmez. tepeden çekilir fotoğraflar

Fotoğrafçılıkta asla olmaz diye birşey yoktur :smiley: Tepeden çekmek de bir tercihtir :smiley: Ben fotoğrafları rutin temsiller esnasında bilet aldığım koltuğumdan çekiyorum, dolayısıyla hiçbir koşulu(ışık, açı, dansçılara poz verdirme) seçme şansın yok, makinem de pek ahım şahım sayılmaz, mevcut fortoğrafları çekmek hiç çekmemekten iyidir mantığıyla hareket ediyorum :smiley: O zaman siz lomografiyi de fotoğrafçılıktan saymıyorsunuzdur :smiley:?

seyr-ü zafer' Alıntı:
Uzakdoğu'da bazı doğal yaşam parklarında kaplanları bile sevmek mümkünmüş. Ben ise fillere ve yunuslara dokunabilirsem çok mutlu olacağım..

Filler ile yunuslara dokunmaya geldi sıra sanırım :smiley: :smiley:

Yine çok güzel fotoğraflar, Vietnam fotoğraflarının devamı yokmu?? Dört gözle bekliyorum, tebrikler... :smiley:

Fotoğrafla ilgili olanlar Halong körfezini görmekten bıkmıştır tıpkı gün batımı fotoğrafı çeksende içine pek sinmediği gibi,kendine çekmezsin ama çekmekten de geri kalmazsın,Halong körfezini çok farklı olmamakla birlikte sanki hep aynı yerlerden çekiliyormuş gibi bir izlenimle izlerken 3000 adacıktan oluştuğunu öğrenince her şey değişti,bence de kesinlikle gidilmeli.

lizz' Alıntı:
Filler ile yunuslara dokunmaya geldi sıra sanırım :smiley: :smiley:

O mesajı Ocak ayında yazmışım, hey gidi günler :smiley: Kaplanlara ve fillere dokundum, onları besledim Tayland'da. Yunuslarla temasım yok henüz, galiba Antalya'da bir merkez varmış yunuslarla yüzülen. Bu yaz yunuslara da dokunabilirim öyleyse :smiley:

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
ellerine sağlık dostum, hepsi çok güzel ,sen bildiğin gibi devam et,

Sağol, Orhan Bey. Bence de..

Obelia' Alıntı:
Yine çok güzel fotoğraflar, Vietnam fotoğraflarının devamı yokmu?? Dört gözle bekliyorum, tebrikler... :smiley:

Çok teşekkürler. Fotoğrafların devamını buraya ve http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=73479.0 linkindeki gezi konusuna ekleyeceğim..

mayıstosböce' Alıntı:
Fotoğrafla ilgili olanlar Halong körfezini görmekten bıkmıştır tıpkı gün batımı fotoğrafı çeksende içine pek sinmediği gibi,kendine çekmezsin ama çekmekten de geri kalmazsın,Halong körfezini çok farklı olmamakla birlikte sanki hep aynı yerlerden çekiliyormuş gibi bir izlenimle izlerken 3000 adacıktan oluştuğunu öğrenince her şey değişti,bence de kesinlikle gidilmeli.

Haklısın Bülent Bey,
Tur rotaları standart ve genelde fotoğraflar aynı yerlerden çekilebiliyor. Bireysel tura izin verilmiyor. Bu tarz yerleri bizzat ziyaret etmek çok farklı tabii. İmkan bulana şiddetle tavsiye ederim.

seyr-ü zafer' Alıntı:
O mesajı Ocak ayında yazmışım, hey gidi günler :smiley: Kaplanlara ve fillere dokundum, onları besledim Tayland'da. Yunuslarla temasım yok henüz, galiba Antalya'da bir merkez varmış yunuslarla yüzülen. Bu yaz yunuslara da dokunabilirim öyleyse :smiley:

Evet,ben de düşünmüştüm acaba son seyahatinde fillere dokunmuş olabilir mi diye :smiley: malum,o taraflarda fil var...Eee o zaman yunuslar için de Allah kavuştursun diyelim :smiley:

lizz' Alıntı:
Evet,ben de düşünmüştüm acaba son seyahatinde fillere dokunmuş olabilir mi diye :smiley: malum,o taraflarda fil var...Eee o zaman yunuslar için de Allah kavuştursun diyelim :smiley:

Burada dilediklerim teker teker gerçekleşiyorsa, Hindistan'a gidip yak öküzü potuklarını da (bu kelimeyi senden öğrendim ve çok sevdim, artık tüm yabani hayvan yavrularına potuk diyorum) kucaklamak istediğimin kaydını düşeyim, bakalım gerçekleşecek mi? :smiley:

Sahil Yolu/Pattaya/Tayland
Sadece mesleklerden bir tanesi mi? Yoksa günahların en büyüğü mü?

[attachment=1]

Saygon/Vietnam
Arınmanın tek biçimi yok, kimin mutlak doğru yolu takip ettiğini kim bilebilir?

[attachment=2]

IMG 4989p2

IMG 6727p2

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri