Kişisel Galeri(seyr-ü zafer)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyr-ü zafer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 158
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,755
Ynt: Kişisel Galeri(seyr-ü zafer)

.

IMG 5867p

Etiketler

Gercekten yerinizde olmayı cok isterdim sayın seyr-ü zafer, yine cok güzel kareler eklemişsiniz elinize saglık. Fotograflarınızı yakından takıp ediyorum.

Saygılar.

tired warrior' Alıntı:
Gercekten yerinizde olmayı cok isterdim sayın seyr-ü zafer, yine cok güzel kareler eklemişsiniz elinize saglık. Fotograflarınızı yakından takıp ediyorum.

Saygılar.

Takip ettiğiniz ve beğendiğiniz için çok teşekkürler. Aslında çok fotoğraf var, ama bu kısma seçerek koymaya çalışıyorum :smiley:

Toskana/İtalya

[attachment=1]

IMG 9690p

Elinize, gözünüze sağlık, çok keyif aldım resimlerinize bakarken.

Fotoğrafçıların cennet i Hindistan,ilk fotoğrafta ki gibi bir kareyi (varanasi) dünyanın neresinde çekebilir ki insan.

mayıstosböce' Alıntı:
Fotoğrafçıların cennet i Hindistan,ilk fotoğrafta ki gibi bir kareyi (varanasi) dünyanın neresinde çekebilir ki insan.

Ben de aynı fikirdeyim Bülent,
Sabahın körüydü, ışık ve kameranın kapasitesi yetersizdi, kayık sallanıyordu. Teknik açıdan sorunlu bir fotoğraf, ama işte diğer taraftan da şunu görmemi bir kez daha sağladı. Keskin, pırıl pırıl fotoğraf çekersin içi bişey anlatmaz, bir de böyle bir anı yakalarsın onca teknik kusura rağmen kareye dönüp dönüp bakarsın. Varanasi'nin nehir kıyısı bu dünyaya ait değil gibi gerçekten. O karede gördüğün insanların da en azından orada bulundukları anlarda bildiğimiz, yaşadığımız dünya ile ilişkilerini kestiklerini biliyorum. sorabildiklerime sordum, böyle söylediler...

Evet Zafer çektiğin bir toplu fotoğraf ama öyle bir devinim öyle tuhaflık var ki ,birbirinden bu kadar ayrı ve aynı ,dünyalarda olduğunu hissettiğin çok ilginç bir an yani kısaca anlatmak istediğim belki herkes aynı amaçla oraya gitti ama bir taraftar değiller,bir cemiyetin bir araya topladığı insan yığını ,meraklı bir kalabalık değiller,evet anlatılması bu zor.
Keşke daha detaylı olabilse,orjinal formatında,ifadeleri incelesek,detay arasak.Eğer orjinalini kullandığın bir yer varsa...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri