KLR 650 ile Aydın Söke Samsun dağları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan uzman1995 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,153

Etiketler

Ynt: KLR 650 ile Aydın Söke Samsun dağları

Büyük gelmez ama yorucu olabilir..

Ama yinede arkadaştan ses seda yok :p :p

Naptı acaba, motoru ağaca mı astı ;D ;D

Arkadaşlar öncelikle özür dilerim foto yükleyemediğim için devamını getiremedim.

O gün araziye vurduk ama gerisi gelmedi hala merak eden varsa Motoru denemek için artçı ile beraber Güzelçamlı da bulunan trt vericisi civarına çıkmaya karar verdik .Yolumuz yaklaşık 15 km dik rampa orman yolu, yer yer çamur ve dere yataklarından gelen sel ile bozulmuştu.Hem de motorun acemisiydim 125 likten sonra büyük motor ayaklarım zaten zor değiyor. Arkamda çamuru görünce anam şimdi gittik ,abovvv diyen panik atak artçı işim hiç kolay değildi .Neyse hiç düşmeden paraşütçülerin atlama rampasına kadar geldik .çok yer gördüm ama o noktadan gördüğüm manzarayı görünce iyikide gelmişim dedim.Bi taraf milli park Deniz ile orman iç içe girmiş arka tarafta tüm heybeti ile Beşparmak dağları kıvrıla kıvrıla akan menderes nehri,Nalınca yaylası ayaklarının altında karina inanılmaz manzara vardı.Gezinirken gözüme mantarlar ilişti sadece 200 metrelik alanda 7,8 kilo beyaz çimen mantarı topladım hemen ateş yakarak közde mantarları çiğnemeden yuttum tam suyunu bırakırken...İnişe geçince kestane ağaçlarının altında 5 tane domuz kestane keyfi yapıyorlardı bizi görünce hemen kaçtılar yoksa ben kaçacaktım her yer kestane dolu sırt çantalarımız mantar ve kestane ile doldurduk çok güzel bir gün geçirdik

zaten o günden sonra mantar hastası olduk nerde çıntar,beyaz mantar var hep oradayım motora da artık alıştım.tek kişi ile arazide pek yorucu olmuyor ama iki kişi inişte çok sıkıntılı at birinci vitese traktör gibi istediğin yerden çıksın 11 litre ile arazide 200-230 km yol yapıyor topladığın mantar,kestane,dağ çileği ,turp otu sarmaşık tilkime,şevketi bostan cabası.Belirli bir yerde motoru bıraktıktan sonra göbekli bir motorcu olmamak için yürüyerek doğayla kucaklaşıyorum daha ne isterim

uzman arkadaşım ben de bugün vericinin oraya çıktım benim krossla.Cidden manzara fenaydı:smiley:Arada toplanıp gezi yapalım.benim adım onur.Numaram 05062138276

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri