Kocaeli'de Yamaç Paraşütü Kursları Var mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cerencemre Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,309

cerencemre

Yeni Üye
merhabalar ben cemre şahinoğlu bu sene mezun oldum anadolu üniversitesi sivil havacılık yüksekokulu pilotaj bölümü sınavına girdim ama malesef kazanamadım:( seneye tekrar denemeyi düşünüyorum ama daha 1sene var:d bu nedenle kocaelideki havacılık kurslarını merak ediyorum bilgilendirirseniz sevinirim:smiley:

Etiketler
Ynt: Kocaeli'de Yamaç Paraşütü Kursları Var mı?

merhaba ceren kocaelide kimler var bilmiyorum ama bizim yamacparasüt camiasına ulasmak istiyosan www.ypforum.com dan ulasabilirsin yardımcı olurlar mutlaka

teşekkür ederim:smiley: ama sadece yamaç paraşütüyle sınırlı kalmak istemiyorum thk nın kurslarına katılcm ama sadece yazın eğitim veriyolar yazın thknın planör kursuna katılmayı düşünüyorum ama temel uçuş eğitimi ve başlangıç kurslarını ayrı olarak vermiş.yani aynı sene içerisinde ikisinide alabilirmiyim?bilgilerini paylaşırsan sevinirim...

merhaba ceren bildigim kadarıyla thk'nın 2010 sezonu egitim programı bitmek üzere ,2011 yılı kurslarına katılmak için basvuru yapabilirsin suan kurum bulundugun sehirde mutlaka subesi vardır ayrıntılı bilgi alabilirsin ama benim tavsiyem öncelikli yamacparasüt egitimi alman ,ilerde malzemede alırsan bireysel yapabilir ve her zaman ucabilirsin benim fikrim

merhabalar ben cemre şahinoğlu bu sene mezun oldum anadolu üniversitesi sivil havacılık yüksekokulu pilotaj bölümü sınavına girdim ama malesef kazanamadım:( seneye tekrar denemeyi düşünüyorum ama daha 1sene var:d bu nedenle kocaelideki havacılık kurslarını merak ediyorum bilgilendirirseniz sevinirim:smiley:
merhaba kocaelide yamaç paraşütü için kurs veya dernek bulabildin mi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri