Konya Ve Mersin Çadır Kurulacak Alanlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan anesthesia Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,236

anesthesia

Yeni Üye
Hayatımda hiç çadır kampı yapmadım, 10 gün kadar tatilim var. 3 günü Konya'da mecburi geçecek (gündüz kızımı görmek), geri kalan Mersin civarı (silifke veya diğer yerler). Uçaktan, otelden, gece eğlencesinden, saat zorunluluğundan, kalıptan ıvırdan zıvırdan kafam patladı bıktım. 36 yaşındayım. Aracım var. Sabah Decathlon'a gidip çadırı alacağım (ve gerekli bazı şeyler).

20 yaşında erkek kardeşim var onunla yola çıkacağım. Konya Şehir merkezinde sadece çadır kurup bazal ihtiyaçlarımı giderebileceğim bir yer. Tatil amaçlı değil. 3 gün sonra da mersin çevresi (antalya bile olur). İlk seferim için ne önerirsiniz? Elinden iş gelen biriyim. Ama hiç tecrübem yok.

en önemlisi bana YER söyleyebilir misiniz? Ücretli de olur , git şuraya kur biz gittik sorun olmadı, olmaz da olur.

Bir de acil olursa iyi olur . Salı günü yola çıkacağım. (çok şey istedim, ilk mesajım vermek değil almak üzerine, çok sıkıldım , bencilliğimi bağışlayın).

Etiketler
Konya Karatay belediyesi karavan parkı . Tuvalet, su, elektrik, sıcak su ile duş, wifi internet, her yanı kapalı özel güvenlikli ve ÜCRETSİZ konaklama imkanı sunuyor.
mevcut navigasyon koordinatları (37.869672, 32.550309) yada (+37° 52' 10.82", +32° 33' 1.11") dır. Hangi sistemikullanıyorsanız o koordinatları dikkate alın.

Konya Karatay belediyesi karavan parkı . Tuvalet, su, elektrik, sıcak su ile duş, wifi internet, her yanı kapalı özel güvenlikli ve ÜCRETSİZ konaklama imkanı sunuyor.
mevcut navigasyon koordinatları (37.869672, 32.550309) yada (+37° 52' 10.82", +32° 33' 1.11") dır. Hangi sistemikullanıyorsanız o koordinatları dikkate alın.

bilgi için teşekkür ederim bu kampta çadır kurabilir miyiz ?

Konya Karatay Kampta Karavanlar icin sert zemin,cadir kurmak icinde Cimen alanlar mevcuttur.Mersin den Erdemli istikametine dogru sol tarafta bir Kamping var.Adini hatirlayamadim,Sonra Aydincik,Bogsak,Ayas kasabalarinda da kamp imkani var.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,083
Kaydolan Son Üyemiz
b00zt

Çevrimiçi üyeler

Geri