Konya'dan Mitsubishi Outlander Ile Merhaba

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tilkikral Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,710

tilkikral

Kamp I
Değerli dostlarım yeni 2006 model outlander İntense full paket 2.4 otomatik benzin/lpg li aracımla aranıza katıldım.
Aracım 108.000 km civarında . Araç intense seçeneği olunca üzerinde 215 55 R17 ebattan, konforu artırmak , yanağı yükseltip hafif arazide rahat etmek adına şimdilik 4 mevsim lastik için 215 65 R16'ya geçiş yaptım. Karpuz offsetli jant koydum.
Araç hakkında çok araştıramadım zira aşırı bilgi yok nette. Naçizane kısa süredir kullandığım aracımla ilgili paylaşımlarımı yapayım.
Artıları:
Araç çok seri.
Araç güçlü.
Alt devirler motor sesi az.
Vites geçişleri hissettirmiyor.
Bagaj ve iç dizaynı hem sade hem kullanışlı.
Tipi çok güzel ve herkes çok pahalı bir araç zannediyor.

Eksileri:
Araç süspansiyon sert
Araç içine yüksek hızda rüzgar sesi alıyor
Üst devirlerinde biraz fazla motor sesi alıyor.

Aracımı borçlarını bitirince yaz / kış aracı yapmak istiyorum. yazın 17" jant lastik ayrı kışın 16" jant lastik ayrı... Azck offroad tarzı katmak istiyorum böylece içimde kalan çocukluk hayalim gerçekleşecek. Tavsiyelerinizi ve görüşlerinizi beklerim. teşekkürler.

Merhaba hoşgeldiniz, yeni arabanızı güle güle kullanın. Başka muhtelif sosyal platformlar sebebiyle bu ve benzeri forum siteleri eski albenili günlerinden uzak sanırım. Ben de gezenbilir ailesine yeni katıldım ve Konya'da ikamet ediyorum.

Kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.

Merhaba hoşgeldiniz, yeni arabanızı güle güle kullanın. Başka muhtelif sosyal platformlar sebebiyle bu ve benzeri forum siteleri eski albenili günlerinden uzak sanırım. Ben de gezenbilir ailesine yeni katıldım ve Konya'da ikamet ediyorum.

Kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.
Teşekkürler, Offroad gün geçtikçe gelişse de nedense digital platformda eksik demekki.

Eskiden facebook vs yokken böyle forum sitelerinde sohbetler ve tartışma ortamları daha faaldi. Şimdilerde anca işi düşen geliyor :smiley: Bende suzuki samurai kullanıcısıyım. Henüz yeni aldım. Araziyi enduro-cross motosikletler ile epeyce tecrube etme ve keyfine varma imkanı bulduk. Şimdi kışında sıcacık gezelim dedik. Bakalım hayırlısı.

Eskiden facebook vs yokken böyle forum sitelerinde sohbetler ve tartışma ortamları daha faaldi. Şimdilerde anca işi düşen geliyor :smiley: Bende suzuki samurai kullanıcısıyım. Henüz yeni aldım. Araziyi enduro-cross motosikletler ile epeyce tecrube etme ve keyfine varma imkanı bulduk. Şimdi kışında sıcacık gezelim dedik. Bakalım hayırlısı.
Hayırlı olsun, kısa şase samurai off roadda çok başarılı bir araç diye biliyorum. İyi keyiflemeler. :smiley:

Değerli dostlarım yeni 2006 model outlander İntense full paket 2.4 otomatik benzin/lpg li aracımla aranıza katıldım.
Aracım 108.000 km civarında . Araç intense seçeneği olunca üzerinde 215 55 R17 ebattan, konforu artırmak , yanağı yükseltip hafif arazide rahat etmek adına şimdilik 4 mevsim lastik için 215 65 R16'ya geçiş yaptım. Karpuz offsetli jant koydum.
Araç hakkında çok araştıramadım zira aşırı bilgi yok nette. Naçizane kısa süredir kullandığım aracımla ilgili paylaşımlarımı yapayım.
Artıları:
Araç çok seri.
Araç güçlü.
Alt devirler motor sesi az.
Vites geçişleri hissettirmiyor.
Bagaj ve iç dizaynı hem sade hem kullanışlı.
Tipi çok güzel ve herkes çok pahalı bir araç zannediyor.

Eksileri:
Araç süspansiyon sert
Araç içine yüksek hızda rüzgar sesi alıyor
Üst devirlerinde biraz fazla motor sesi alıyor.

Aracımı borçlarını bitirince yaz / kış aracı yapmak istiyorum. yazın 17" jant lastik ayrı kışın 16" jant lastik ayrı... Azck offroad tarzı katmak istiyorum böylece içimde kalan çocukluk hayalim gerçekleşecek. Tavsiyelerinizi ve görüşlerinizi beklerim. teşekkürler.

hayırlı olsun, sevdiği araca ulaşmak güzeldir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR