DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Konya'dan Mitsubishi Outlander Ile Merhaba

'OFF-ROAD GARAJ' forumunda tilkikral tarafından 8 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu 446 kişi tarafından okunmuş, 6 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. tilkikral

tilkikral Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    7
    Değerli dostlarım yeni 2006 model outlander İntense full paket 2.4 otomatik benzin/lpg li aracımla aranıza katıldım.
    Aracım 108.000 km civarında . Araç intense seçeneği olunca üzerinde 215 55 R17 ebattan, konforu artırmak , yanağı yükseltip hafif arazide rahat etmek adına şimdilik 4 mevsim lastik için 215 65 R16'ya geçiş yaptım. Karpuz offsetli jant koydum.
    Araç hakkında çok araştıramadım zira aşırı bilgi yok nette. Naçizane kısa süredir kullandığım aracımla ilgili paylaşımlarımı yapayım.
    Artıları:
    Araç çok seri.
    Araç güçlü.
    Alt devirler motor sesi az.
    Vites geçişleri hissettirmiyor.
    Bagaj ve iç dizaynı hem sade hem kullanışlı.
    Tipi çok güzel ve herkes çok pahalı bir araç zannediyor.

Eksileri:
    Araç süspansiyon sert
    Araç içine yüksek hızda rüzgar sesi alıyor
    Üst devirlerinde biraz fazla motor sesi alıyor.

Aracımı borçlarını bitirince yaz / kış aracı yapmak istiyorum. yazın 17" jant lastik ayrı kışın 16" jant lastik ayrı... Azck offroad tarzı katmak istiyorum böylece içimde kalan çocukluk hayalim gerçekleşecek. Tavsiyelerinizi ve görüşlerinizi beklerim. teşekkürler.

merdoglu38 bunu beğendi.

2. İbrahim Önde

İbrahim Önde Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Merhaba hoşgeldiniz, yeni arabanızı güle güle kullanın. Başka muhtelif sosyal platformlar sebebiyle bu ve benzeri forum siteleri eski albenili günlerinden uzak sanırım. Ben de gezenbilir ailesine yeni katıldım ve Konya'da ikamet ediyorum.

Kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.

tilkikral bunu beğendi.

3. tilkikral

tilkikral Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    7
    Teşekkürler, Offroad gün geçtikçe gelişse de nedense digital platformda eksik demekki.

4. İbrahim Önde

İbrahim Önde Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Eskiden facebook vs yokken böyle forum sitelerinde sohbetler ve tartışma ortamları daha faaldi. Şimdilerde anca işi düşen geliyor :smiley: Bende suzuki samurai kullanıcısıyım. Henüz yeni aldım. Araziyi enduro-cross motosikletler ile epeyce tecrube etme ve keyfine varma imkanı bulduk. Şimdi kışında sıcacık gezelim dedik. Bakalım hayırlısı.

5. tilkikral

tilkikral Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    7
    Hayırlı olsun, kısa şase samurai off roadda çok başarılı bir araç diye biliyorum. İyi keyiflemeler. :smiley:

6. merdoglu38

merdoglu38 Bizi bilmeyenler ne bilsin, bilenlere silâm olsun.

Alınan Beğeni:
    1
    hayırlı olsun, sevdiği araca ulaşmak güzeldir.

tilkikral bunu beğendi.

7. tilkikral

tilkikral Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    7
    Teşekkürler

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...