Köprü Geçişleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan supergezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,364

supergezgin

Karavan Yönetim
Yer
Konya
Web
www.ukkf.org
Arkadaşlar,

Belki bilen arkadaşlarımız vardır ama bilmeyenler için bir duyuru yapmak istiyorum.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü açıldıktan sonra köprü geçişlerinde bazı kısıtlamalar olmuştur. Şöyle ki:

Köprünün açılmasıyla dingil mesafesi 3.20 altında olan panelvan, kamyonet ve van dışında 1. sınıf tüm araçlar 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden geçebilecek. Taksi, dolmuş ve İETT otobüsleri için de bu yeni uygulama geçerli olacak. 1. sınıf tüm araçlar, kamyon ve kamyonet dışında dingil mesafesi 3.20 ve üzerinde olan 2. sınıf araçlar Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçebilecek. Kamyonet, kamyon ve diğer tüm araçlar ise Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nden geçebilecek.

Hatalı geçişlerde 500 TL. ceza uygulanmaktadır.

Bilgilerinize

Saygılarımla

Erdal Ötügen

Etiketler
Bilgi için teşekkürler.

Yani 2. sınıf HGS/OGS 'ye sahip motokaravanlar bundan böyle 1. köprüden geçemeyecek demek mi oluyor?
Karavan 1. sınıf ise istediği köprüden geçebilecek.

Bu yasak kgm sayfasinda yaziyor ama henuz uygulanmiyor diye biliyorum. Bizim nakliyeci hergun ikinci kopruden 2 kere geciyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri