DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

'KORANDO' forumunda highoutput tarafından 27 Eylül 2016 tarihinde açılan konu 222757 kişi tarafından okunmuş, 5572 cevap yazılmıştır

1. orgasmatron

orgasmatron Zirve

Alınan Beğeni:
    979
    araç ateş ediyor pasta cila boyasıı....

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

highoutput bunu beğendi.

2. highoutput

highoutput Zirve

Alınan Beğeni:
    2.430
    değerli dostum @orgasmatron ,

bu konu en kısa sürede en çok etkileşim ile gezenbilir tarihinde efsane oldu haklısın , konunun artık etkileşimi az olsada , korando kj ve Musso sahiplerine TR de artısı ile eksisi ile yol gösteren bilgi kaynağı oldu , bunda bilhassa senin çok emeğin var , çok teşekkürler , foto da göreceğiniz gibi burada edindiğimiz dostluklar ve dostlar ile paylaşımlarımız başka platformlarda ve yüzyüze hala devam ediyor. Umarım senin ilede bir gün Brabus Musso yapma olanağımız olur ve finali yaparız , katkısı olan herkese çok teşekkürler.

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

orgasmatron bunu beğendi.

3. orgasmatron

orgasmatron Zirve

Alınan Beğeni:
    979
    Sayın Volkan Abim, brabus unimog portallı bir musso yapma planım var burada 1 adet sorun var onu da beraberce Antalya da kromodi Ahmet ustada çözeceğiz, ama kıymeti ne kadar insanlarca bilinmese de, bu araçlar çok hakkı yenmiş gerçek bir offroad aracı ve ilerleyen günlerde el birliği ile taçsız kralı taçlandıracağız umarım subarunun ön düzeneği tabyalıdır ve seni başka bir forumum başında yeni bir akım yaratırken görürüz...

highoutput bunu beğendi.

4. highoutput

highoutput Zirve

Alınan Beğeni:
    2.430
    güzel dileklerin için teşekkürler Mehmetçim , böyle bir Mussoyu TR de mübalağsız söylüyorum hakkı ile sen yaparsın birde Kromodi Ahmet usta ile bu iş muazzam olur , inş proje nin yapım aşamasında bende gelir feyz alırım sizden , değeri kimse bilmesede önemli değil , güzel olan yapılmayanı yapmak , yoksa projelere harcadığımız paralar ile bizde hilux , landcruiser ,patrol alıp herkesin yaptığını yapabilirdik , projeni buyuk bir sabirsizlik ve merak ile bekliyoruz , selamlar...

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. orgasmatron

orgasmatron Zirve

Alınan Beğeni:
    979
    beraber abi, hep bırabır... sen ben yok

highoutput bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...