Kosova’dan Karadağ’a Araçla Geçiş

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kader ibici Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,838

Kader ibici

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Merhaba biz kosova hava limanından araç kiralayıp Karadağ’a gitmek istiyoruz. Kiralanan araçla ülke değiştirebilir miyiz? Sınır da sorun yaşar mıyız?
 

Etiketler
Merhaba biz kosova hava limanından araç kiralayıp Karadağ’a gitmek istiyoruz. Kiralanan araçla ülke değiştirebilir miyiz? Sınır da sorun yaşar mıyız?
Ben Sırbistan Belgrad da kiraladım. Başta planımda yoktu. Sonra karar verince, Bosna Hersek e gideceğimi arayıp söyledim, ek sigorta yaptılar. Sorunsuz gittim geldim Saray Bosna ve Mostar a. Kurumsal firma öneririrm. Avis ten kiralamıştım ben, 5 günlük kira 50 Euro, ama sigorta 100 Euro idi. Ek sigorta için ne ödedim hatırlamıyorum ama 50 veya 100 Euro teminat taki kredi kartımdan çekmişlerdi.

SM-S908E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Merhaba bahsettiğiniz tura ciktiysaniz bilgi paylaşılmasını Aralık ayında ayni turu bizde yapmak istiyoruz karayolu ile ilgili çok bilgi bulamadık .
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,208
Mesajlar
1,515,343
Kayıtlı Üye Sayımız
171,836
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzeyin_Oglu

SON KONULARGeri
Üst