Küçüklerde Yeni Alternati̇f: Dolly Weekend

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AKMühendis Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,626

AKMühendis

Zirve
Yer
İzmir
Bu siteden bildiğimiz bir arkadaşımız Bülent Usta.
Ondan da bahsedip,ona da destek olmak lazım,
güzel şeyler yaptıkça..
Bence bu modeli dışarıdan gördüğüm kadar ile başarılı olmuş.
Alttaki bağlantıda, başarısız bir video tanıtımı var.
Dolly Karavan
Ustamız buraya içini de gösteren video eklerse ,
hem kendine, hem de kullanıcılara faydası olur.

Haa.. unutmadan ekliyeyim..:smiley:
Ankara'da Güney Karavan Ender Bey'in olduğum gibi...
Bülent Ustanın da gizli ortağıyım...:tearsofjoy:

Onun için başlık açtım...:yum:
Bir ara böyle komik bir zan oluştu zannederim bazı arkadaşlarımızda .
Güneye, kavak kontraya dönmesi konusunda,laf dinletemediğim için
Ender Bey e biraz kırgın:weary: olsam da, başlangıç karavanı olarak hep önerdim, öneririm.
Ucuz, fonksiyonel, hafif..
Bülent ustayı da, bana kullanım olarak uymasa da,
yaptığı güzel girişim için destekliyor ve başarılar diliyorum.

20190226 164103
20190218 174828
20190226 164030
20190303 113318
20190226 164119
DOLLY KARAVAN WEEKEND 10 YIL SIZDIRMAZLIK GARANTİSİ

Bülent Ustam merhaba.

Genel görünüş çok güzel.
Bir fırsatta yerini de ziyaret edip,
hem karavanı görmek, hem de seni bizatihi tanımak istiyorum.
Benim enişteye sattığın motokaravandan ve
senden sitayişle/övgüyle bahsetmişti hep.

Weekend i alıp kullanan arkadaşlar olursa, lütfen buraya
kullanım tecrübelerini yazsınlar.
Bu hem satın almayı düşünenlere,
hem de işi yapan ustaya faydalı olur.

Başarılar diliyorum.

Son düzenleme:

Fuar da gördüğüm en güzel 3 karavandan biriydi. Ama içine girilmemesi için önüne çekilen banda hiç bir anlam veremedim. O ki sergilemeye getirildi insanlar içine rahatça girip çıkacak. Yok malım zarar görmesin derdi var ise de getirmeyecek o karavanı oraya. Ben fuara kadar gelmişim sen beni içine sokmuyorsun. Yanlış. Şahsen bende ilk görüşte firma nezninde yıkılması zor negatif bir izlenim bıraktı. Hoş içine kafanı soktuğunda heryeri çok rahat görülüyor. Neyse bu sitem de burada dursun belki okuyunca aynı hatayı seneye yapmazlar. Genede çok hoş bir karavan olmuş. Ellerine sağlık diyelim.

Fuar da gördüğüm en güzel 3 karavandan biriydi. Ama içine girilmemesi için önüne çekilen banda hiç bir anlam veremedim. O ki sergilemeye getirildi insanlar içine rahatça girip çıkacak. Yok malım zarar görmesin derdi var ise de getirmeyecek o karavanı oraya. Ben fuara kadar gelmişim sen beni içine sokmuyorsun. Yanlış. Şahsen bende ilk görüşte firma nezninde yıkılması zor negatif bir izlenim bıraktı. Hoş içine kafanı soktuğunda heryeri çok rahat görülüyor. Neyse bu sitem de burada dursun belki okuyunca aynı hatayı seneye yapmazlar. Genede çok hoş bir karavan olmuş. Ellerine sağlık diyelim.

Hoş içine kafanı soktuğunda heryeri çok rahat görülüyor. Neyse bu sitem de burada dursun belki okuyunca aynı hatayı seneye yapmazlar. Genede çok hoş bir karavan olmuş. Ellerine sağlık diyelim.

Bence doğru bir ikaz..
İçine giren müşteri mala daha sıcak bakar.
İstediği kadar pencereden bakınca her yeri görünsün.
İçine girip oturmak başka..

Bülent Usta bu ikazı değerlendirsin..:rolleyes:

Fuarda biz ureticilerin başlarına gelenleri bir bilseniz inanın aynı şeyi sizde yapar o bandı çekerdiniz karavanın kontrol panelininin çercevesini söküp atanımı,tuvaletini kullanımı,tnetesinde barfiks çekmeye çalışanımı,webasto düğümesini şöküp tuvalete atanımı sayayım şimdi soruyorum size arkadaşım siz olsanız neyapardınız doğru haklısınız bizler yeni ürettiğimiz ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunmak için oraya getiriyoruz ama bu tür davranıslar bizleri önlem almak zorunda bırakıyor anlayışınız için teşekkür ederiz.

Fuarda biz ureticilerin başlarına gelenleri bir bilseniz inanın aynı şeyi sizde yapar o bandı çekerdiniz karavanın kontrol panelininin çercevesini söküp atanımı,tuvaletini kullanımı,tnetesinde barfiks çekmeye çalışanımı,webasto düğümesini şöküp tuvalete atanımı sayayım şimdi soruyorum size arkadaşım siz olsanız neyapardınız doğru haklısınız bizler yeni ürettiğimiz ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunmak için oraya getiriyoruz ama bu tür davranıslar bizleri önlem almak zorunda bırakıyor anlayışınız için teşekkür ederiz.

Fuarda Motorkaravan imalatcısı bir firmada sizin gibi girişine band çekmiş içeriye almıyordu.Üreticisine ciddi çıkışmam sonrasında bizimle birlikte araç içine girerek detay anlatımalarını da yaptı.
Ülkenin muhtelif yerlerinden gelen insanları; sebeb ne olursa olsun girip inceleme yapmasına engel olacak yöntemler bulmasına hiç bir üreticinin mazereti olsa da hakkı olamaz.
Karavan içine 2-3 kişilik gruplar halinde satış temsilcisi nezaretinde girdiğinde, bahsettiğiniz olumsuzluklara fırsat verilmemiş olur.
Siz yalnızca çözüm üretin.

Fuarda Motorkaravan imalatcısı bir firmada sizin gibi girişine band çekmiş içeriye almıyordu.Üreticisine ciddi çıkışmam sonrasında bizimle birlikte araç içine girerek detay anlatımalarını da yaptı.
Ülkenin muhtelif yerlerinden gelen insanları; sebeb ne olursa olsun girip inceleme yapmasına engel olacak yöntemler bulmasına hiç bir üreticinin mazereti olsa da hakkı olamaz.
Karavan içine 2-3 kişilik gruplar halinde satış temsilcisi nezaretinde girdiğinde, bahsettiğiniz olumsuzluklara fırsat verilmemiş olur.
Siz yalnızca çözüm üretin.

Bülent bey, sizin için söylemedim .
Fuarda sizin gibi başka üreticilerde benzer uygulama yapmıştı.Siz haklı olabilirsinizde.
İnsan görünümünde olan herkez maalesefe insani davranışlara sahip olamıyor olabilir.

Daima kaliteli işler yapmanızı ve kaliteye ulaştığınızda da ben oldum duygusuna kapılmadan ve kaliteyi aşağıda düşürmeden ürünler yapmanızı temenni ederim.
tasarladığınız Yeni ürün için güzel video hazırlayın.
web sitesi hazırlayın ürünler ve teknik detayları verin
Birazda daha kurumsal ve profesyonel tanıtma yönelin.

Weekend çok beyendiğim karavanlar içinde tek parça fiberglas olması sebebiyle küçük ve hafif ama fiyatlar yüksek alım gücü düşük keşke bu denklemde avrupayı yakalayabilsek

Bülent bey, sizin için söylemedim .
Fuarda sizin gibi başka üreticilerde benzer uygulama yapmıştı.Siz haklı olabilirsinizde.
İnsan görünümünde olan herkez maalesefe insani davranışlara sahip olamıyor olabilir.

Daima kaliteli işler yapmanızı ve kaliteye ulaştığınızda da ben oldum duygusuna kapılmadan ve kaliteyi aşağıda düşürmeden ürünler yapmanızı temenni ederim.
tasarladığınız Yeni ürün için güzel video hazırlayın.
web sitesi hazırlayın ürünler ve teknik detayları verin
Birazda daha kurumsal ve profesyonel tanıtma yönelin.

fuara kadar gelmiş ziyaretçinin , kimbilir belki Bursa'dan kalkıp geldi , belki de İstanbul içinde 2,5 saat trafiği çekerek , başka işlerini ihmal ederek geldi , bir karavanın içine girip bakamaması son derece yanlış...

Webasto düğmesini söken , belki kapı kolunu kıran ve benzeri zararları veren densizler yüzünden herkesin cezalandırılması yanlış bir. İkincisi , fuarda bu tip zayiatlar olur ama karavanları kapalı tutarak kaybedeceğiniz müşteri , o 1.000 - 3.000 TL lik zarardan çok daha büyük zarar verir... Varsın perde yırtılsın , panel çıkarılsın. Gerekirse 2.000 TL zarara katlanacaksınız ama belki 2 tane fazladan satış yaparak kat be kat çıkaracaksınız... Üçüncüsü daha başka arkadaşların belirttiği gibi 2 tane tanıtım elemanınız olur , tüm detayları içeride eşlik ederek anlatır , 2 tane stand hostesi ile anlaşmak bu işi çözer , 1 er saat eğitim verirsiniz stand açılışndan önce , hem daha iyi tanıtır karavanı , müşterinin görmediği özellikleri anlatarak belki de hiç aklında yokken adamın aklına sokar karavanı hem de vereceği zararları önler.

Bu yorumlara lütfen iyi tarafından bakın , deyin ki elin adamı 15 dakikasını ayırmış , oturmuş bana fikir veriyor , bir düşüneyim bakayım.
Karavanın içine girip canlı canlı dokunmayacaksam , zaten oturur internetten bakarım.

Sizin gibi üreticileri seviyoruz , yeni modellerle heyecanlanıyoruz , benim gibi acemiler karavana daha sıcak bakıyor , emeğinize sağlık , allah size çalışma azmi ve çalışacak beden sağlığı versin , hayırlı işler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri