Küba'yı Tursuz Ve Uygun Maliyetle 1 Ay Gezdim. İzlenim Ve Önerilerim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Çelebi Alper Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,199

Çelebi Alper

Dünya gezgini
Yer
İstanbul
Web
www.celebialper.com
Merhabalar,

Küba seyahatim harikaydı. Denizi, tarihi, dansı, purosu, romu, sosyalizmi ile özel bir ülke olan Küba gezisi için sanılanın aksine büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz ve tura ihtiyacınız yok. Hatta ülkenin yerel parasından harcayabileceğiniz yerler sudan ucuz. Bence herkesin görmesi gereken bir ülke.

Küba gezim hakkında blogumda yazdım ve daha yazmaya devam edeceğim:

http://www.celebialper.com/category/kuba

Havana gezisi

Etiketler
Ynt: Küba'yı Tursuz Ve Uygun Maliyetle 1 Ay Gezdim. İzlenim Ve Önerilerim

çok güzel bir gezi ve anlatım,paylaşımınız için teşekkürler,ilk fırsatta gitmek istediğim ama malesef ülkemize çok uzak olan güzel ve otantik bir ülke küba

Ynt: Küba'yı Tursuz Ve Uygun Maliyetle 1 Ay Gezdim. İzlenim Ve Önerilerim

Güzel bir gezi olmuş,paylaşım için teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri