Kumho At51

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kindjal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,788
ısuzu dmaxime 215/75/15 kumho road venture at51 aldım adet fiyatı 600tl lastikler güzel duruyor şimdilik bakalım kışa görücez arazide falan denedim tutunması güzel ama ıslakta hızlı frende kayıyor araç asfaltta. yazıları 10tlye aldığım kalem ile boyadım 4 lastiğe yetti boya biraz zahmetli ama hoş duruyor
9Yl8mk

Etiketler
ısuzu dmaxime 215/75/15 kumho road venture at51 aldım adet fiyatı 600tl lastikler güzel duruyor şimdilik bakalım kışa görücez arazide falan denedim tutunması güzel ama ıslakta hızlı frende kayıyor araç asfaltta. yazıları 10tlye aldığım kalem ile boyadım 4 lastiğe yetti boya biraz zahmetli ama hoş duruyor Ekli dosyayı görüntüle 514723
karda çok iyi çalılır, ıslağı dediğiniz gibi biraz zayıftır, çamur başarılıdır.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürler.

Tavsiyelerinize uyup, dün 5 adet 265/75R16 AT51 sipariş ettim haftaya takacağım.

Toplam 2300TL ödedim , 2018 üretim yılı 1000km kullanılmış inşallah sağlamdır.

Yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürler.

Tavsiyelerinize uyup, dün 5 adet 265/75R16 AT51 sipariş ettim haftaya takacağım.

Toplam 2300TL ödedim , 2018 üretim yılı 1000km kullanılmış inşallah sağlamdır.

Hayırlı olsun, rakam uygunmuş esasında nereden aldınız ?

Bende Kasım ayı içerisinde 265/70/17 ebatında AT51 alacağım, 4 adet için 3.612 tl fiyat çıkıyor daha uygun bulamadım. Esasında N11 'den 11.11 indirimlerini bekliyorum.

İkinci el aldım denk geldi açıkçası ancak size verilen fiyat biraz yüksek sanki bana Büyükçekmece kumho bayisi 800tl demişti adetini, araştırmakta fayda var ucuz malzeme değil sonuçta

Selam,konuyu yeni gördüm,çok faydalı bir başlık açılmış.Bu konuyu o kadar çok araştırdım ve bende sonunda Kumho AT51 aldım temmuz veya agustos ayında.Off road yapmıyorum sadece Antalyada kamp için dağ taş geziyorum ancak kışın da kar a gidiyorum.Bu sebeble yaz kış olmasına dikkat ettim.malum herkesin yazdığı gibi BF var ama çok pahalı.Bizim aralığımızda bir de grabber var sanıyorum bir arkadaşım kullnıyor onu.Onunla kar a gittik.Oldukça başarılı.Kumho yayani benim lastiğe gelinceİyakıt performansı çok iyi,ses yok,yazın iyi kuru zeminde ama yağışta ani frenlerde araç hemen ABS ye giriyor eski SUV 4 mevsim lastiklerim ıslak zeminde çok çok daha iyiydi.Kar performansını denemedim daha.Çamurda fena değil ama arac çamurda da kayıyıor.Kamp için girdiğim sert arazilerde ,keskin taşlarda falan bana mısın demedi.Genel olarak yaz kış lastiği kullanacak maddi durumum olmadığı için aldım ve toplam puan ben bu lastiğe 6.5 veya 7 veririrm.Vezir de etmez rezil de etmez.Bu arada temmuz -agustos gibi tanesini 550 tl ye aldım.
Herkese kolay gelsin.

ısuzu dmaxime 215/75/15 kumho road venture at51 aldım adet fiyatı 600tl lastikler güzel duruyor şimdilik bakalım kışa görücez arazide falan denedim tutunması güzel ama ıslakta hızlı frende kayıyor araç asfaltta. yazıları 10tlye aldığım kalem ile boyadım 4 lastiğe yetti boya biraz zahmetli ama hoş duruyor Ekli dosyayı görüntüle 514723[/QUOTESelam,yazıyı mükemmel yapmışsın,ellerine sağlık.Yıkama ile falan atmıyor mu ve birebir kalemin markasını yazar mısın?
Selamlar

Hayırlı olsun, rakam uygunmuş esasında nereden aldınız ?

Bende Kasım ayı içerisinde 265/70/17 ebatında AT51 alacağım, 4 adet için 3.612 tl fiyat çıkıyor daha uygun bulamadım. Esasında N11 'den 11.11 indirimlerini bekliyorum.

11.11 kampanyasında bahsettiğim fiyattan lastikleri aldım ama tabiki stok yok. Artvin Ticaret olmayan lastiği bu fiyata koyup insanları böyle bir alışveriş gününde rezil etti.
Bulduklarım ise hep 1.000 lira üzerindeydi istediğim ebat için. Desenini beğensem de bu sefer Kumho almadım.

Goodyear Wrangler AT aldım tanesi 800 liradan.

Islak ve kuru asfaltta AT51 gayet başarılı ancak ses yapıyor bilginiz olsun, çamur ve kar tecrübesi henüz yapamadım.

Bende yaklaşık 2 ay önce aldım dusterım İçin 1 aydır kullanıyorum hemen hemen geçen ava gittim çamura girdim falan iyiydi ama ıslak asfaltta biraz kayıyor sert frende karda denemek kısmet olmadı henüz ben gittigidiyorda kampanyayla tanesini 500 TL ye almıştım ama baya bi takip etmiştim şimdilik çok memnunum tavsiye edebilirim alacak olanlara.

Herkese selamlar forumu uzun zamandır takip ediyorum üye olmak bugüne nasipmiş 4x4 ranger ile aranıza katılmış bulunmaktayım herkese güvenli sürüşler dilerim.
Merak ettiğim konuya gelirsek aracıma lastik almam gerekiyor ve bir hafta sonra muayenesi var.
Kumho at51 ile general grabber at3 arasında kaldım fiyat/performans olarak bana mantıklı geldi.Merak ettiğim tek şey normal bir yol lastiğine göre ne kadar ses yapar?Kimisi yapmaz diyor kimisi sesli diyor(çok ses takıntım yok ama mt gibi uğuldarsa beni üzer.)
Birde orjinal ölçü ile dişli lastik yakıtı etkiler mi?

Asfaltta ses yapıyor araç yalıtımı iyi ise çok hissetmezsin ama lassa ile karşılaştırınca ciddi ses yapıyor.

Bu arada karda denedim Bolu da harika , çamur fena değil , ıslak asfaltta ise bir miktar kayıyor ama su tahliyesi güzel . Sonuçta yazın gene lassa ları takacağım gibi görünüyor sessizlik vs için.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR