Kuzey Kıbrısta Çamur Dansı (06 Şubat 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gokhan1aslan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,191

gokhan1aslan

Ana Kamp
Yer
Ankara
Web
www.chinabazaarcyprus.com
06/02/2011 tarihinde derneğimizin düzenlemiş olduğu off road gezimiz de güzel bir pazar sabahı kalabalık bir arkadaş topluluğu ile lefkoşa mağazamız önünde buluştuk,yenikent bölgesinin arka taraflarından alayköy tarafına doğru çamurlu yollardan ve dere yataklarından güzel geçişler oldu,daha sonrasıda resimlerde......
kuzey kıbrıs dan herkese sevgiler

IMG 56851

IMG 56841

IMG 56861

IMG 56871

IMG 56861

Etiketler

Ynt: Kuzey Kıbrısta Çamur Dansı (06 Şubat 2011)

MERHABA KIBRIS
ğüzel eğlenmişsiniz ,parkurunuzda harika,kırılan araç olduğu zaman yürüyerek eve varabilirsiniz herhalde, ;D ;D tüm parkurun etrafı yapılarla dolu , elinize sağlık,paylaştığınız için teşekkürler.

nasıl bir eğlencedir yaw, fotoğrafların devamı gelir inşallah, takip...

Çok güzel görüntüler. Lemarın yanına benzettim araçların toplandığı yeri. Özlemişiz oraları...

Beni misafir olarak aralarına alan kıbrıs ofroad kulubünün bütün üyelerine tekrar tekrar teşekkür ediyorum. ama bu gezilerinde misafirleri olamadım kulupten mail geldi ayrıca Gökhan abim aradı davet etti ama o gün mesaim vardı gerçekten çok şeyler kaçırmışım emeğinize sağlık ;)

Sağlam off road yapılmış.Elinize sağlık yavru vatan :smiley:
Merakla etkinliklerinizin foto ve videolarını bekliyoruz...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,083
Kaydolan Son Üyemiz
b00zt

Çevrimiçi üyeler

Geri