Kyron Için Lastik Seçimi Yardım?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oknzrlu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 233

oknzrlu

Yeni Üye
Mesajlar
7
Tepkime Puanı
0
Arkadaşlar şuan araçta 2021 üretim petlas var ve heryeri çatlamış durumda. 2 haftada bir 23 psi lara düşüyor hepsi. Lanet bir lastik. Değiştiricem fakat karar veremedim..
İzmir de bir köyde oturuyorum. Yaz kış dağlara çıkıyoruz. Onun haricinde genelde bozuk asfalttayım.
Normal suv summer denilen lastiklere baktım AT lastiklerden daha pahalı. At niyetim de vardı çoluk çocuk çamurda kumda karda kalmayalım diye. Araç zaten 4 çeker.
Lassa competus at3 için 3400 tl fiyat aldım. Sök tak sibop balans dahil.
Hankook dynopro at3 için 3750 fiyat verdiler.
Birde petlas önerdiler onun fiyatını bile sormadım açıkcası.
Competus at2 için bi arkadaş ıslak zeminde 110 u geçemiyorum suyun üstünde gidiyor araç fren tutmuyor dedi gruptan. Fakat at3 ü değiştirmişler özellikle ıslak zemin fren olayını çözdüklerini söylüyorlar.
Sizin yorumunuz veya önereceğiniz lastikler neler acaba ?
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,208
Mesajlar
1,515,341
Kayıtlı Üye Sayımız
171,836
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzeyin_Oglu

SON KONULARGeri
Üst