DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

L200 -büyük Lastik, Flanş, Yükseltme Ve Yol Tutuş Sorunları

'L200' forumunda Lassher tarafından 17 Haziran 2018 tarihinde açılan konu 4703 kişi tarafından okunmuş, 36 cevap yazılmıştır

1. erdinç duran

erdinç duran Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    merhaba... spacer ile ilgili bilgi almak istiyorum mümkünse... nereden temin ettiniz... kullanım tecrubeleriniz nelerdir... uzun soluklu kullanımda herhangi bir zararı oldumu araca...

2. Lassher

Lassher Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    26
    Merhaba Erdinç Bey. Aylardır spacer takılı aracı her türlü yolda, koşulda ve süratte kullanıyorum. Son derece memnunum. Hatta şimdi daha 5 cm kalınlıkta olanını bile düşünüyorum. Aracın yol tutuşuna katkısı çok fazla. Ama benim en başta yaptığım yaptığım hatayı siz yapmayın mutlaka doğru spacer takın. Doğru spacer ise jant göbeğine hafif sıkı oturan, kenarları faturalı olarak imal edilmiş olanlardır. Ben DDŞ performanstan aldım. Çok iyi bir imalat. 0555 883 1923 Doğukan beyle temasa geçebilirsiniz.

3. erdinç duran

erdinç duran Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    teşekkür ederim Doğukan beyle görüştüm... en kısa zamanda satın alma sürecini halledicem... ancak ofsetli çelik jant fiyatlarına yakın fiyatları var... bir yanım janları değişmenin daha mantıklı olacağını söylüyor... karar veremiyorum...

4. ysnzn

ysnzn Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Çok güzel anlatmışsınız işlemleri, soluksuz okudum elinize sağlık

5. ALİ GÖK KJ

ALİ GÖK KJ Kamp I

Alınan Beğeni:
    65
    çok güzel anlatım olmuş elinize sağlık

bu konuda çok tecrübe yaşanmış olması sebebiyle bir sorum olacak en doğru bilgiyi kullanan biliir

2011 l200 lerde hiç yükseltme veya spacer uygulamadan en fazla kaç inç lastik takabiliriz.

sorun yaşatmadan sürtme vs yapmadan biraz görüntü olsun hesabı. kaç inç at lastik takabiliriz.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...