L200 DOĞRU KARARMI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sukruakkavuk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,145
Ynt: L200 DOĞRU KARARMI

L200 anlatmakla pek tadına varılmıyor. Yaşamak lazım... Resimlerin yeterli olacağını düşünüyorum. 70-75 cm karda rampa çıkarak resimdeki yolu açtı... Söze gerek yoktur bence...

DSC02701

IMG 1846

Etiketler

görüntüler hayal gibi evet budur araç çok teşekkür ederim bilgiler için ve resimler için mıtsubıshı harika bişey madem alıcam daha iyisi için bi kaç ay daha beklemem gerek ama en seviniğim konu ise kararsız biri olmama rağmen mıtsubıshı de çok kararlıyım yanılmamışım demekki çok teşekkür ederim tüm dostlara en kısa zamanda bende mıtsubıshım le aranıza katılmayı umud ediyorum

Şükrü Bey Cihat Bey'in dediği gibi Mitsubishi'yi kesinlikle Skystar'la veya D Max'larla karıştırmayın aralarında gerçekten ciddi anlamda kalite farkı var bir kere l 200 de kesinlikle ses ve gürültü duymazsınız o kadar iyi bir izalasyon yapılmışki insanı gerçekten şaşırtıyor sağlamlık konusunda tek bir şey söyleyecem 175.000 km ye geldi aracım yağ filitresi hava filitresi mazot filitresi balata ve yağ harici daha hiç bir masraf çıkartmadı ön takımdaki rotillere kadar orjinal daha hiç bir şey değiştirmedim ve aracımı çoğunlukla arazide kullanırım uzun lafın kısası l 200 aldığınızda sizi kesinlikle tatmin eder yakıt konusunda araçlar arasında oyle aman aman bir fark olmuyor az yakanı en fazla 3 litre (100 km de ) fark atıyor ama bu keyfede inanın değer

altı yıl içinde 7 adet araç değiştirdim son aracım l200 inanın beni sıkmayan tek bu oldu tek kusuru bazı köprülerden veya şehir içinde bazı yollara giremiyoruz buda l200 ün ayıbı değil

Yaklasik 10 gundur aracima binmiyorum ve inanin cok mutsuzum

l200 almanız kamyonetler içinde en doğru seçimdir yakarıda diğer araçlara göre düşüktür ancak genede sizin tahminlerinizden yüksek bende var 2004 model ayrıca da cj5 im var aynı yerlere gidiyo nerdeyse engebeli arazilerde uzunluğundan dolayı dezavantajı var ama yan geçiç ve rampalarda fazlası var heleki kar yarması aman allahım canavar.

bugün bi dmax kullanıcısıyla görüştüm onda 2.5 dmax 4x4 var bana dediği sakın alma bunu git mitsubıshi al dedi arazide bi depoyla 30 km yi geçmez dedi şaşırdım ve mıtsubıshı tek geçerim

Pajero ile L200 alt yapısı aynıdır ama 2.5 pajero asfaltta çıldırtır insanı 2.8 olursa bişey demem ben 2.6 benzinli pajero kullandım sağlımlığında bir fark yoktur çok kullanışlı araçtır ama depar olayı 2.6 benzinli ve 2.5 dizellerinde yoktur L200 Magnum daki motor dif kilidi ve atiklik pajeroda bulabilirsen onu al ama bulamazsınız ya gidip 3500 V6 benzinli alacaksnız yada 2.8 turbo dizelini

Rastgele..2007 yılından beri L200 kullanıyorum..imkanın ölçüsünde git al arkana bakma..av malzemeni kamp malzemeni doldur git..köpek kokusuda çekmessin ayrıca dönüşte ;)

Eğer pickup alınmaya karar verildiyse, en iyi seçenek şüphesiz L200. Ben alırken de uzun süreler araştırmalar yaptım. Forumları didik didik ettim, yüzlerce kullanıcı ile fikir alışverişi yaptım ve sonuç L200. Bir senedir 4x4 Otomatik en dolu modelini kullanıyoruz sıfır sorun... L200 = Doğru karar.. Saygılar.

merhaba arkadaşlar . biraz geyik gelecek belki ama kusuruma bakmayın. 2008 model L200 4x2 nin yakıt tüketimi hakkında bilgi verir misiniz. çok teşekkürler

2008 4x2 bilmem ama benim 2001 4x4 aracım şehir içinde 11.4 litre euro dizel tüketiyor

Yeni kasalar da şehir içinde kullanıma ve trafiğe bağlı olarak 8-11 lt arası tüketiyor

teşekkür ederim. bu sıralarda opel astra GTC almayı planlıyordum ki L200 karşıma çıktı :smiley: internette bakındığım kadarıyla 2007-2008 civarı temiz bir 4x2 27000-28000 TL civarına alınabiliyor. sayenizde yakıt konusunda da bir karşılaştırma yapabildim ki astra ile pek farkı olmadığını gördüm. bana mantıklı geldi

L200 alacaksanız biraz daha fazla verip 4x4 almanızı tavsiye ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.