DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

L200 Sıfır Ayarında Jant Lastik 17 inch

'AKSESUAR VE YEDEK PARÇA' forumunda volkee tarafından 15 Nisan 2011 tarihinde açılan konu 3828 kişi tarafından okunmuş, 4 cevap yazılmıştır

1. volkee

volkee Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0
    Jantlar ve lastikler araç 9.000 km de iken üzerinden sökülmüştür. Mükemmel durumda çiziksiz jantlar ve yepyeni lastikler hiç yıpranmamıştır. 4x4 model araçtan sökülmüşlerdir.

Orjinal 17 inch'lik jantlar üzerinde, Michelin All-Terrain 245/65/17 lastikler ile birlikte takım fiyatı 2.000 TL.

0532 643 35 37 No'lu telefondan ulaşabilirsiniz, mesajları sık sık kontrol edemiyorum. Volkan KUYUMCU

ÖNEMLİ NOT: Serviste sadece 1 adet aynı jantın fiyatı lastik hariç 1023 TL. olarak satılmaktadır. Benim jantlarım ve lastiklerim çok az kulanıldı ve sıfırdan farkı yoktur. Saygılar.

Ekli dosyalar:

Etiketler:

2. volkee

volkee Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0
    Ynt: L200 Sıfır Ayarında Jant Lastik 17 inch

SATILMIŞTIR

3. volkee

volkee Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0
    9 sene olmuş ilanı vereli, altına dana kadar SATILMIŞTIR yazalı da bir o kadar zaman geçmiş hala görüp arayan var. Yazık üzülüyorum bu millete.

4. volkee

volkee Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0
    Lütfen acilen kaldırılsın bu konu. Ne yazıkki telefonumu da paylaşmışım. ACİLEN SİLİNMESİNİ RİCA EDİYORUM. Teşekkürler.

5. volkee

volkee Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0
    Hala arayan var bugün. İlgilenen yok, bakın burda telefon numaram yazılı. Forumdan bir yönetici ilgilensin artık lütfen.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Ziyaretçilerin Bu Sayfaya Ulaşmak İçin Kullandıkları Kelime Aramaları

1. l200 jant