L200 Yükseltme Kİtİ Ne Kullanilmali Veya 2.el Satan Var Mi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SakaryalıGenç Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,319

SakaryalıGenç

Yeni Üye
Yer
Sakarya
Merhaba GezenBilir üyeleri ;

2009 Model L200 4x4 aracım var ucuz maliyetli bi yükseltme yaptım fakat çok sağlıklı olmadı jeep konusunda yeteri kadar bilgim olmadığı için yardımlarınızı bekliyorum

-Marka farketmez fakat IRONMAN olursa süper olur yükseltme kiti arıyorum aracınızdan söktüğünüz veya bunun satışı ile ilgilenen bi abimiz varsa bana fiyat teklifinde bulanabilir mi ?
-kaç cm'lik bi yükseltme yapmalıyız buda önemli araçtan araca değişiyormuş diye duydum kimi araç kaldıramıyormuş.
-ama burdan mesaj yolu ile veya 0 535 615 12 15 numara mesaj yoluyla cevap atarsanız sevirim

Saygılarımla

dursun usta namı değer reis28 senin derdine derman olur.
güven oto sefaköy 0 532 286 03 33 0212 580 67 33
arkadaşımın 2007 l 200 var 1.500 - 2.000 tl arası yaklaşık 10 cm lik yükseltme ve orjinal tampona vinç montajı yaptı
ve hiçbir sıkıntı yok kendi yaptığı kiti takıyor.
rotillerin üzerine bile yarım ay şeklinde parça koymuş.hiç bir kasma çekme yok.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri