Lada Niva Alacağım Yardım Lütfen.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan secko2 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,376
Ynt: Lada Niva Alacağım Yardım Lütfen.

Neriman-Mustafa' Alıntı:
Merhaba Seçkin ben Mustafa bu virüs sanada bulaştı demek bizede 2 sene önce bulaşmıştı :smiley:

Yeni işimiz için aracımızı satmaya karar verdik ilgilenirsen telefonum 0532 200 30 44

Aracı görmek istersen ümraniye sanayide

(Tüplü, yarışçı koltuğu takılı orjinal koltukları duruyor, 1 takım Ok 144 lastık )

Image00326

arac satılıkmıdır fiyatı felan nedir ayrıca detaylı resimlerini örebilirmiyim birde özelliklerini felan yazarsan detaylı bir şekilde uyun olursa sanayide detaylı inceleriz aracı

Etiketler

selam bende lada mı alırken sahibinin sözüne güvenip aldım ama 1200 tl gibi masrafım oldu.İyi anlayan biriine göster derim.

ben yine söylüyorum düşük model niva alıp toplamaya ugraşmayın toplanmışına bir fazla verin alın yanılmazsınız

bakın benimki satişta olduğundan bunları aktarmıyorum

öncelikle herhangi bir arabanın teknik hiçbir detayından anlamam, ustasına bırakır ne gerekiyorsa yenileyin der geçerim

ben aracı aldım, abartmıyorum tüm aksamı yenilerken tahmin etmediğim rakamlara ulaştım peki pişman mı oldum kesinlikle hayır isteyerek ve severek aldım bu aracı
boğazımdan kestim masrafları karşıladım

ama birinci etapta ustasıyla karşılaşmamıştım dolayısıyla bakımın ikinci aşamasıda oldu

ne tip bir araç alırsanız alın öncelikle ve özellikle güvenebileceğiniz çalışabileceğiniz ustanızı bulun

aracın hiçbir önemi yok, sonuçta 3-5 plaka saç ve kalanı edinebilir malzemelerden oluşuyor

ama bunları bir araya getirecek kişi çok daha fazla önem taşıyor

içtenlikle yazıyorum, çabuk kızarım ağzıyla kuş tutsa bir daha ekmeğimi yiyemez makinayı da hurdaya verecek kadar defterden silerim

araçtan önce bir usta bulun gerisini hallederler

ama çıktığınız yol hem ekonomik hemde süreç olarak zorlu olacaktır, bilinmesinde fayda gördüğümden anlatmak istedim

hatta bir eleştiride yapma gereği duyuyorum

site de pek çok araç var ve çok değişken ekonomik imkanlara sahip insanlar da

edinilen araçlarla ilgili tecrübelerini tamamen kişiselleştirip aktarımlarından net bilgilere ulaşmak tamamen bir ustanın anlayacağı lisana dönüşüyor
ve aynı soruyu (hangi araç gibi) yüzlerce defa görebiliyorsunuz

anlattıklarım bir süre sonra tekrarlanması gereken veri haline geliyor

konu hobilerin paylaşımı değil ekonomik imkanların çeşitliliği sonucu elde edilen ürünlerin
kastlaşmış (statükocu) bir yapıya dönüşmesi haline geliyor

üzgünüm ama araç tercihlerinizi statüko çerçevesinde değil umulan fayda çerçevesinde yapmanız sizleri en akıllı sonuca götürecektir

bu satırları okuma sabrı gösteren herhangi bir araç konusunda tecrübe,teknik bilgileri saygı duyulacak kadar iyi olan ustalarımız/kullanıcılarımız var

bu kişiler bağımsız birer bilirkişi gibi araçlar hakkında temel verileri, modifikasyon süreçlerini vb aktaracak zaman bulabilseler
ihtiyaç sahipleri, yeni başlayanlar anlatılanları bir kılavuz niteliğinde okuyup karar verme süreçleri netleşecektir

hatta ekonomik bağlamda maliyetler konusunda yaklaşık verilebilecek bilgi X aracını edinmeyi düşünenlere yaşayacakları süreçler konusunda da bilgi sahibi olup
neyi istedikleri ve ulaşabilecekleri noktayı görebileceklerdir ve genel tereddütler ortadan kalkabilecektir

sonuçta bilgi kirliliğinin de önüne geçilmiş olacaktır

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri