Lada Niva Elektrikli Benzin Otomatiği Problemi!!!

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mustafaafg927 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,061

Mustafaafg927

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime Puanı
0
İyi akşamlar değerli arkadaşlar. İsmim Mustafa. Doğa tutkunu biriyim. 1.7 karbüratörlü lpg li Lada niva sahibiyim. Aracımda yaşadığım önemli bir sorun var ve çözemedik bir türlü. Dıştan elektrikli benzin otomatiği taktık ancak belirli bir mesafe gittikten sonra benzin akışı duruyor ve araç stop etme durumuna geliyor. Mecburen lpg ye geçmek zorunda kalıyorum. Benzinde kullanmak da istiyorum ama bu sorun yüzünden olmuyor. 3 farklı benzin otomatiği denendi hepsinde aynı sorunu yaşadık. Usta havanın sıcak olmasından dolayı otomatiğinde bundan etkilendiğini söylüyor. Kış aylarında rahat edersin diyor. Bu dıştan elektrikli benzin otomatikleri böyle midir?? Aynı sorunu yaşayan veya bu konuda bilgisi olan değerli forum arkadaşlarımdan yardım bekliyorum. Tavsiye edebileceğiniz çözüm yollarına ihtiyacım var. Selamlar saygılar..
 

5 yıl niva kullandım. sattım kurtuldum. sende sat kurtul. benzin otomatiği biter başka problemi çıkar.
 

Sayın Lodosum adlı arkadaş, sen balkondan atlamayı seviyosun diye bende mi atlayım. Herkesin zevki rengi farklıdır saygı duymak lazım. İyi niyetli olarak yazdığını düşünüyorum. Ama bu forumda lada niva konusunda birşeyler paylaşıyor isek bu bizim sevdamızdandır. Madem kurtuldun bu konu başlıklarına hiç bakmaman lazım. Bilgi paylaştıkça çoğalır ve öyle de güzeldir mantığıyla hayırlı akşamlar dilerim. Çözüm odaklı birşeyler yazmak isteyen değerli gezenbilir üyelerine selamlar saygılar
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,226
Mesajlar
1,515,228
Kayıtlı Üye Sayımız
171,859
Kaydolan Son Üyemiz
jevil

SON KONULAR



Geri
Üst