LADA Niva Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tochnost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,158

tochnost

Avcılık, Atıcılık, Trekking, Off-Road
Yer
Muğla, Türkiye
Lada'cı arkadaşlara selamlar;

Bir sorum olacak, vakit ayırıp cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Sonunda bir Niva almaya karar verdim. Yarından itibaren 92-98 Arası Lada Niva'lara bakmaya başlıyorum. İkinci el Niva alırken dikkat etmem gerektiğini düşündüğünüz önemli noktalar var mıdır bu araçla ilgili? Kronik sorunları vb. gibi? Paylaşabilirseniz sevinirim.

Saygılarımla.

Etiketler
Ynt: LADA Niva Hakkında

dursun ustamdan çok güzel tavsiyeler alırsın bizde de var bi kaç tavsiye ama onun olduğu yere konuşmak düşmez bize. ayrıca nivatr.com a bakarsan bütün inceliklerini anlayacaksındır. aramıza hoş geldin ....

benim fazla bilgim yok ama bir nivam var
bence şanzumanın ötmemesine ve difransiyellere bak

İyi bir usta diferansiyellere, şanzımanlara ve alt tabandaki çürüğe bakacak.
Geri kalan kısımda sıkıntı çıksa da çok önemli değil.
Tüm bunların yanında motor ve şasi numaralarını kendi gözünüzle görüp kontrol etmenizi şiddetle tavsiye ederim, araç muayeneden yeni çıkmış olsa bile.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR