Lada Niva'ya Range Rover Modifikasyonu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,270
Ynt: Lada Niva'ya Range Rover Modifikasyonu

Kim ne derse desin hemşerim iyi iş çıkarmış belki tamam taklit maklit etmiş ama sonuçta bir emek bir uğraş var taklit etmiş diyeceğimize bence takdir etmeliyiz.Sonuçta gerçekten göze hoş gelen bir araba olmuş.Ayrıca ladanın bana göre arazi performası güzel katagorisine göre bence tam ideal bir araba.

Etiketler

Daha eski ve parasal değeri düşük bir araca benzemek için değişiklik yapıldığını hiç görmedim.
Bu tür uyarlamalar genelde daha lüks araçlara benzetmek için yapılır. Bunun tek bir nedeni vardır bence; lüks olana özenme ruh hali...
Kendisi ve aracı ile barışık bir insan böyle kompleksler içinde olamaz. Tüm emek ve uğraşısını da daha yararlı işlere harcar.

Tam bir hilkat garibesi bence, orjinal dışı birşey yapılacaksa bence hiç değilse araca uymalı, o kadar büyük farın Niva da ne işi var, çok daha güzel birşeyler uydurabilirdi, özgün ama zevkten yoksun bir araç

Eğer bu modifikasyonu yapan orjinal parça kullandıysa, korkunç bir israf yapmış demektir zira Range Rover farı ve stop lambası oldukça pahalıdır. Bu işlem yerine aracı satıp, masraflar için ayırdığı parayı üzerinde ekleyerek rahatlıkla eski kasa bir Range Rover alabilirdi.

muhtemelen servis çıkmasıdır az hasarlı ayakları kırık , çizik olan farlar çıkıyo ama sıfırda olsa saygı duymak gerek sonuçda yaratıcılık ve emek harcamış adam .. markası piyasası önemli deyil cj 5 50 bin harcayanını gözlerimle gördüm zevk meselesi

sharkhunter arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin.
Tüm üyelerimizin rahat görebilmeleri için aşağıda linkini verdiğim "Tanışma Köşesi (Off-Road)" bölümünde kendini tanıtır mısın.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=9726.200

evedilaz' Alıntı:
muhtemelen servis çıkmasıdır az hasarlı ayakları kırık , çizik olan farlar çıkıyo ama sıfırda olsa saygı duymak gerek sonuçda yaratıcılık ve emek harcamış adam .. markası piyasası önemli deyil cj 5 50 bin harcayanını gözlerimle gördüm zevk meselesi
Gerçekten size yürekten katılıyorum ....

cj-5 e mantıklı bir şekilde harcarsan 50 bin, yer. ama muhteşem olur. Fakat lada için standart hali bence çok başarılı, lastikleri değiştirip vinc i ekledin mi, git gidebildiğin kadar.

Aracın kimliğini koruyarak para harcamaya benim de itirazım yok, zamanında eski amerikanlara bende dünyanın parasını akıttım ama burada eleştirdiğim durum farklı.

Arkadaşlar, beğensek de beğenmesek de bu aracı yapan arkadaş bizler gibi sanayide zamanını ve parasını harcayan,
bakış açılarımız farklı olsa da kaba tabirle "otomobilciliğe" gönül vermiş birisidir ve kendine gurur duyacağı bir eser ortaya
çıkarmışdır. Discovery Channel'da "Chop Shop" 'u izleyenler oradaki Malezyalının tasarımlarının bir kısmınının ne kadar
ucubik olduğunu hatırlarlar.
Ben arkadaşı tebrik eder ; herkese hayallerini bütçesi ölçüsünde ve "başkaları ne der" endişesi
taşımadan gerçekleştirme cesareti dilerim.

Saygılar.

küçücük bi surat ve koca bi burun gibi oturmus aracın ön dizaynı nivaya modifikasyonu seviyorum fakat taklit asıllı olmaktan çok özgün yada orjinalinin değerini yükselten modifiyeler yapılması daha hoş olurdu.yinede güzel arac satıstaymıs allah hayırlı etsin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri