Land Rover 3 Serisine En Uygun Jant ve Lastik Ebadı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pesendide Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,428

Etiketler
Ynt: Land Rover 3 Serisine En Uygun Jant ve Lastik Ebadı

bende 1962 model 109 II A vardı 110 dan önce hepsi 650-16 dır ancak 700 yada 750 kaldırır

oktay bey sizin arabanın lastik ebadı ve lastik markası nedir çok yakışmış araca bende böle kalın lastik istiyorum

benim aracımda 7.5 16 lassa ok 144 lastik vardı ben çok memnundum yaklaşık 2 sene kullandım ne motorun yetmemesi nede aksların kırılması gibi bir sorunla karşılaşmadım

zaten bize her yer uzun yol ;D
4. vites universal vites...

ben arka kapı sacı ile stepne askısını hallediyim
sonra jant lastik yapıcam

şu mevcut canta ofset verme işini ankarada nerde yaptırabiliriz acaba?

Yeni lastiklerim, 235/85/16 İnsa Turbo /direksiyonu tam kırdığınızda birazcık sürtme var ama onun dışında sorun yok.
[attachment=1]

LR S 3 002

235/85/16 İnsa turbo, tam dönüşlerde makasa birazcık sürtme yapıyor. Jantları birazcık dışarı alırsam sorun kalmaz sanırım. Yada tam dönüş yapmamak lazım
[attachment=1]

LR S 3 002

Lastikleriniz çok güzel olmuş... güle güle kullanın

Aracın çekişi nasıl? fark edilir bir değişiklik var mı?
Sanırım jantlarınızda ofset var
standart janta ne kadar ofset verdirdiniz acaba

teşekkür ederim, ama jantlarımda ofset yok. eski lastiklerimle battığım yeri bu lastiklerle çıktım. Eski lastiklerime göre daha sessiz oldu araç ben de şaşırdım.

Merhaba Menderes Bey,

Yeni lastikleriniz hayırlı olsun, çok güzel görünüyorlar.
Benim aracımda 3cm. spacer var. Şuan fotoğraf yükleyemiyorum, yarın itibari ile fotoğraf yüklerim buraya.
Büyük lastikler taktığımda, sürten tüm noktaları taş ( canavar ) ile tarşladım ben. Güvenlik ve lastik ömrü için, lastiklerin sürtmesine izin vermemenizi öneririm.

Jantlarınız: Defender'lar için satılan ''ağır hizmet jantı'' diye tabir edilen jantlardan sanırım.

Barış

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR