Land Rover Defender Ambulans kasa ölçüler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nasah Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,375

nasah

Kamp III
Yer
Söke
Land Rover defender ambulansların kasa iç ölçüsünü verebilecek var mı?
Teknik çizimleri ve özellikleri olan varsa eklerse on numara olur.

Şimdiden teşekkürler

Hasan

Etiketler
Ynt: Land Rover Defender Ambulans kasa ölçüler

yanılmıyorsam
genişlik 172
yükseklik 155
uzunluk kapalı bölüm 220 idi.

metreyi alıp bi ölçim. uzunluk hariç diğerlerini doğru hatırladığımı zannediyorum.

Cok tesekkurler olculer için. Uzunluğa kupanın ustundeki alan dahil değil , değil mi?
Valla uzunluğu beklediğimden bayağı kısa çıktı. Daha uzun bekliyordum kasayı.

Kasanın içi tamamen soyulup profillere kadar ölçü aldığınızda aşağıdak ölçüler çıkıyor vede tabiki ön arka taraf açıldıgında.

Boy : 310 cm. arka kapıdan ön camın alt ucuna kadar
Yükseklik : 162 cm.
En : 180
diye hatırlıyorum .

Selamlar

Selamlar,

Otokar'ın sitesinde verilen ölçüler aşağıda, belki yardımı olur.

Saygılar,

Pardon linki eklemeyi unutmuşum.

http://www.otokar.com.tr/db/tr/urunler/t/Teknik_LR110_tr.pdf

Seyhan bey tesekkurler. Bu olculer standart defender olculeri gibi geldi. Keza ambulans kasalar orjinalden biraz daha genis.
Bu kasaya sahip arkadaslardan yardim bekliyoruz, veya bu kasanin brosuru olanlardan.
Iyi aksamlar
Hasan

Net ölçüleri verecek kimse yokmu? Bende merakla bekliyorum, ölçülere göre çizimlere başlayacağım. Özellikle arka kapıdan ön bölümü ayıran camlı bölmeye kadar olan mesafe nedir? Yaşam alanı olarak kullanılabilecek alan yani.

Valla ben hala Hakan bey'in ölçmesini bekliyorum. Yardımcı olursa çok makbule geçecek.

ya kusura bakmayın ben konuyu tamamen unutmuşum.
hemen ölçüyorum. bu arada çalıştırayım garibimi 10 gündür öylece duruyor olduğu yerde. benide özlemiştir.

bu arada ölçüm yaparken fotoğrafta çektim. dağınıklığın kusuruna bakmayın. ev hali işte. :smiley:
bu arada düşünen varsa derlenip toplanıp temizlikten sonra 9.000 tl ye helalleşiriz.

DSC01311

DSC01313

Hakan Bey ;
cevabınız için çok teşekkürler. Şu an da araç alabilecek gücüm yok , daha plan aşamasındayım.
2012 baharı gibi inşallah planlarımı fiiliyata dökmeyi planlıyorum.

arkadaşlar aynı tarzda bırde telekomun fıber optık olcu araçları var bunların kasa olculerı hakknıda bılgısı olan varsa paylasırsa sevınırım

Merhabalar..Bu tip kasalarda(yani ambulans kasa)koltuk sayısı 4+1 yada 5+1 olarak yapabiliyormuyuz...Yada orjinalde varmı.Bir ara telekom çıkması araçlarda gözüme çarpmıştı,ikinci sıra koltuk vardı.Acaba orjinalde öylemi yani ruhsatta öylemi geçiyor...Selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR