Land Rover Defender Satış İhaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali fatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 638,771

Etiketler

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri

Arkadaşlar

Eğer ilgilenen olursa Erzurum Aras Enerji Dağıtım Şirketinin 2. el araç satış ihalesi var

Liste çok uzun.. İnceleyin derim

Link: Araç Satışı ilanı | Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. | www.arasedas.com

ARAS EDAŞ Genel Müdürlüğümüz Erzurum, Erzincan, Bayburt, Kars, Ardahan, Ağrı ve Iğdır il Koordinatörlüklerimizin kapalı ambarı ve açık alanlarında bulunan ihtiyaç fazlası araçlar ve teçhizatlar satışı işi açık ihale usulü ile yapılacaktır. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda verilmiştir.
Mesajı çoook geç gördüm

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslar 25 subatta kayseride ihale vardi kesin donuclar sudur.ruhsatta 2 kisilik kamyonet yazan 1990 model bakumsiz koltuksuz arac 17000+%18 kdv + diger vergilere satilmistir 1993 model ruhsatta dizel gercekte benzinli olup koltuklari olmaysn digerine gore biraz daha bakimli arac 27500+kdv+diger verggilere satilmistir alan arkadaslari hayirli olsun .bu fiyatlara devletten arac aldiklari icinde ayrica tebrik ederim.malum sitede araclar faha ucuz bunu anlamak zor arac yururmu bilinmez neyi var yok bilinmez plaka yok muayene yok nasil olur kaca mal olur bilinmez ben bunu anlayamadim beyse herkeson bir bildigi vardir herhalde......

Cok ilginc... Bu fiyatlara... Askeriyeden birileriyle anlasip aracin icinde disariya muhimmat falan mi cikartiyorlar acaba ihale benim ustume kalsa teminati yakar kacarim valla

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaslar 25 subatta kayseride ihale vardi kesin donuclar sudur.ruhsatta 2 kisilik kamyonet yazan 1990 model bakumsiz koltuksuz arac 17000+%18 kdv + diger vergilere satilmistir 1993 model ruhsatta dizel gercekte benzinli olup koltuklari olmaysn digerine gore biraz daha bakimli arac 27500+kdv+diger verggilere satilmistir alan arkadaslari hayirli olsun .bu fiyatlara devletten arac aldiklari icinde ayrica tebrik ederim.malum sitede araclar faha ucuz bunu anlamak zor arac yururmu bilinmez neyi var yok bilinmez plaka yok muayene yok nasil olur kaca mal olur bilinmez ben bunu anlayamadim beyse herkeson bir bildigi vardir herhalde......
+1

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri