Land Rover Freelander Daihatsu Terios Vitara Rav 4

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Karakaş5353 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,569

Karakaş5353

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba Rize'den katılıyorum 4×4 bi araç almak niyetindeyim 40.000 TL limitim var ilk tercihim freelander sonra vitara rav4 terios fakat burda fikir verecek tecrübeli arkadaşlarin olduğunu düşünüyorum fikirlerini almak istiyorum

Etiketler
İlk etapta yakınında bu araçlardan hangisinin ustası var, bu tarz araçlarda iyi bir ustan yoksa, sadece ızdırap oluyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar merhaba Rize'den katılıyorum 4×4 bi araç almak niyetindeyim 40.000 TL limitim var ilk tercihim freelander sonra vitara rav4 terios fakat burda fikir verecek tecrübeli arkadaşlarin olduğunu düşünüyorum fikirlerini almak istiyorum
Merhaba,Freelander V6 kullanıcısı olarak diyebilirimki Freelander alacaksan 2006 Td4 al fiyatı 45-60 arası ,yok fiyat beni aşar diyorsan 2002-ve üstünü düşün.Birde bu modellerde en donanımlısı HSE modelidir.Herkes hse yazar ancak doğru değildir.2006 HSE de cruize control,her tarafı deri koltuk,ön,arka cam ve koltuk ısıtma, harman kordon ses sistemi vs. herşey vardır.Motoruda BMW motorudur en tutulanıdır. Hayırlısı olsun.

40 bin tllik freelander dan uzak dur, rav4 ler de temizini bulman lazım, terios 40 bin liraya süper bişe bulabilirsin, vitara nın da o paraya temizini bulursun işini görür, bi de subaru forester, outbaxk

Merhaba Freelander 1 kullanıcısıyım. 1.8 3 kapı benim aracım.
Bende almadan önce 3 kapı vitaralara bakıyordum. Ancak günlük kullanacağım için bagajı falan ufak geldi. Sonra çok temiz bir freelander buldum. Almadan önce sıkıntılı araba conta yakıyor falan dediler. Ancak benim aracım 130 bin km'de (2000 Model) ve tüpsüz. Bir yıldır kullanıyorum ne arıza ne masrafı oldu. Gayette memnunum aracımdan.
Ancak arazide (zorlu yerlerde) güçsüz kalabiliyor.

Terios ile ilgili tüm detayları Terios offroad club türkiye face grubu var.Anında cevap alabiliyor ve tecrübelerden faydalanabiliyorsunuz.Asla maddi kazanç amaçlı kurulmamıştır,incelemenizi tavsiye ediyorum.Gezenbilir e teşekkürler.Saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri