Lazoğlu Camping

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan es45 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,277

es45

Kamp I
Yer
manisa/soma
Bayram sonrası marmarise kadar rota belirlemiştim.urladan başlayıp seferihisar özdere ve aşağılara kadar inmeyi planlıyordum.mordoğanda elle tutulur kamp yok..seferi hisarda teos ta .EHH denilebilecek 1 kamp var..meşhur hipoya bende uğradım..içeri girdim kardeş sen kimsin diyen olmadı..muhattap olacak kimse olmayınca çıktım..1 gece kalır yola çıkarım düşüncesiyle güzelçam milli park yolunda Lazoğlu kampa tavsiye üzerine uğradım..3 gündür burdayım.. ;D ;D ;D .zaman kısıtlı olduğu için devam edemeyeceğim.seneye kaldığım yerden devam ..güzelik göreceli olduğu için kendi izlenimim şudur..küçük bir kamp genelde çadırcılar var.karavan kabul ediyorlar.en fazla 2-3 arac..bungolovlar mevcut..wc ler temiz ama bizlerin kirlettiği kanaatine vardım.duşlar vasat ama en azından güzel akıyor :-\ 1 tanesi sıcak su..elektrikte sıkıntı yok..sahibi(salih abi)iyi bir insan..ben neden 3 gün kaldım..sıcağı saat 4 ten sonra görüyorum.akşamları gayet tatlı bir serinlik var..deniz sabahları güzel..hertarafa yakın..karşısında 100 mt ilerde zeus mağrası var..olabildiğince sakin.. kampın genel görseli çok iyi olmasada teknik olarak 10 üzerinden 8 veririm. en azından bu rotayı takip edenler için 1-2 gece kalınabilecek bir yer..

1005686 10151777701624166 396662252 n

1185910 10151777701999166 1636386287 n

Etiketler
Ynt: Lazoğlu Camping

Bu kampın en büyük artısı Dilek Yarım Adası Milli Parkı'nın girişinde olması. Bu sene Milli Park sadece giriş için 45 lira istiyor

dolayısıyle kampta konaklayıp motosiklet ve ya bisiklet le parka girmek daha ekonomik geliyor.Kampı kullanacaksınız önceden

irtibat kurmakta fayda var zira Sayın es45 in belittiği gibi karavan yeri sınırlı.

http://lazoglucamping.com/

Ynt: Lazoğlu Camping

yeri çok güzel, ama 2 sene önce gittiğimde leş gibi bir yerdi, odalar kirli, banyo tuvaletler kirli...yanımızdaki odada kalanlar dışarda oturmuş telefonda arkadaşıyla pavyon muhabbeti yapıyorlardı. sabahında bitlendiğimi düşünerek kaçarak uzaklaştım wala.
şimdi işletmecileri değişmiş olabilir. umarım güzel insanlar almışlardır, çünkü yeri gerçekten güzel bir yer

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR