Ledli American Park Çamurluk Sinyali

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SERKANEFE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,682

SERKANEFE

Zirve
Yer
Aydın
Arkadaşlar duster 'da nasıl durur acaba ?

sdc116040.jpg

sdc11589b.jpg

sdc11675c.jpg

Linki : http://urun.gittigidiyor.com/Mini-Cooper-LEDLI-AMERIKAN-PARK-camurluk-SINYALI_W0QQidZZ39258064

Etiketler

Ynt: Ledli American Park Çamurluk Sinyali

ayrıca, plastik kitlerden alınırsa, bizim tamponu delmeye gerek kalmıyor plastik kit'i kestirip yaptırılabilir, normalde tamponu kesiyorlar.

çift taraflı bantla da olur diyolar.. Böylece tüv'e girerken cebimize koyar geçeriz :D
*Gerçi makyajlı kasa Duster geldiği gün, takasa verileceği için, Tüv'e bile girmeye gerek kalmayabilir bizim karaşimşek için :D

mertakbaş' Alıntı:
çift taraflı bantla da olur diyolar.. Böylece tüv'e girerken cebimize koyar geçeriz :D
*Gerçi makyajlı kasa Duster geldiği gün, takasa verileceği için, Tüv'e bile girmeye gerek kalmayabilir bizim karaşimşek için :D

takasa mı vericeksin nasıl yani ? :smiley:

SERKANEFE' Alıntı:
takasa mı vericeksin nasıl yani ? :smiley:
Makyajlı kasa Duster'ın fotoğraflarını görünce babam, geldiyse bayiiye götür ver, al yenisini gel dedi :D o derece net yani :D
Haliyle daha 5000 km. de olan arabayı bile yeni hali için gözden çıkarabiliyoruz. Hem zaten şu an sahibinden'e koyup 43000 yazsak, arayacak o kadar çok kişi olacaktır ki.. Çoğu da "sıra bekleyen" :D

ben sanmıyorum ki yeni kasaların 47-50 civarında olacağını, nerden baksan 55-60 cekerler.. Eğer olursa bnmkide 10000 'in de bende veriririm yani..

SERKANEFE' Alıntı:
ben sanmıyorum ki yeni kasaların 47-50 civarında olacağını, nerden baksan 55-60 cekerler.. Eğer olursa bnmkide 10000 'in de bende veriririm yani..

Eski Duster'ınız+10000 TL getirin, Yeni Duster'ı götürün!
Son derece mantıklı değil mi ama :D Hele bir de o kilitli dif. de eklenmiş olursa hatta hatta bayan sürücülerimiz ve İstanbul'da yaşayanlar adına konuşursak otomatik vites de olacaksa.. İşte o zaman Duster tadından yenmez :D
*Yalnız çok çok iyi bir satış politikası mais adına.. Aynı müşteriye yaklaşık 3 yıl içinde 2 defa aynı aracı satacak ;)

ben kesinlikleeeeee tamam derim 15,000 'inde olabilir :smiley: bu benim ilk arabam ve ilk defa araç aldım ve sürdüm acemiliği bu araçta attım vites olayına gelirsek çok sıkıldım ben vites atıp durmaktan istanbulda :smiley: bildiğin gibi değil.İç tasarımıda harika, sonuçta yeni bir araç alıyorsun 2 yıl içinde tekrardan :smiley: bunlar güzel yanları tabi, difransiyel kilidi olayı harikada, benim işime çok yarıcağını sanmıyorum ama olursada güzel olur yani :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR