Levent Bey (buralpdi) için Geçmiş Olsun Mesajları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezmen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 69
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,427

gezmen

Karavan Yönetim
Yer
Akhisar
yaybek' Alıntı:
Levent abi çok geçmiş olsun verilmiş sadakan varmış Allah bir daha benzerini göstermesin motoru da en kısa zamanda yaptırıp satarsın artık,kask ve özel kıyafet olmasaymış sonuç çok acı olurdu Allah korusun,burada güvenlik tedbirlerinin alınmasının nasıl hayat kurtardığı bir kere daha anlamış oluyoruz umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur karavan yapımını tamamlarsın,kırık olmamasıda ayrı bir sevindirici olay tabi kıyafet olmasaydı sonuç bu kadar ucuz olmazdı şimdilik eziklerin acısına katlanmak kaldı çok çok geçmiş olsun.

Yusuf'un yazısından anladığıma göre, Levent (buralpdi) bir kaza atlatmış; kendisine geçmiş olsun diyorum.

Cavid Sezen

Etiketler
Ynt: Levent Bey (buralpdi) için Geçmiş Olsun Mesajları

Evet Cavid abi Levent abi ciddi bir kaza atlatmış kıyafet ve kask olmasaymış Allah korusun kötü bir sonuç olacakmış kafayı kamyonetin kasasına sağlam vurmuş ve kısa süreli bilinç kaybı olmuş Allahtan üzerindeki kıyafek eklem yerleri sırt ve bele çelik levha takviyeli vücutta çürükler varmış şimdilik istirahat edecek.

sizin konuyu buraya taşımanızdan sonra diğer taraftan sildim.

Şu an durum nedir? Hastanede mi? Evde mi? Çok üzüldüm...

evde istirahat ediyor ayağımı basmaıyordum ama yeni yeni basmaya başladım zorda olsa dedi telefonda hastaneye gitmiş Allahtan kırık yok tamamıyle kıyafet korumuş hatta sabah işe giderken olmuş evden çıkarken hava sıcak diye kıyafeti giymeyecektim kaskı takmayacaktım dedi sonradan ne olur ne olmaz diye giyinmiş ve bu olay olmuş,yola kontrolsüz çıkan bir kamyonet sebep olmuş korkulacak birşey yok tekrar geçmiş olsun diyorum.

Hay allah!! Gerçekten de verilmiş sadakası varmış... Geçmiş olsun Levent abi... Üzüldüm gerçekten... Az hasarlı atlatmış olmanla avunuyoruz...

Levent cok uzuldum. Gecmis olsun. Umarim biran once eski sagligina kavusursun.

Bir kaza haberi duyduğumuzda,
-Ölü var mı?..
Yok diye yanıt alınırsa,
-Yaralı var mı, varsa hafif mi ağır mı?..
Yaralı da yoksa,
-Araçta durum nedir?..
...diye bu sürer gider. Kötü olasılıklar elendikçe, yani candan mala sıra gelir. Levent'in de sağlığının iyi olduğunu yani "ucuz atlattığını" duyduk ya sevindirici olan bu. Bir süre dinlenme ile sorun çözülecek diye anlıyorum. Geçmiş olsun dileklerimi yineliyorum.

Cavid Sezen

bütün geçmiş olsun dileyen arkadaşlara çok teşekkürler,
merak etmeyin iyiyiyim biraz kamyon çarpmış gibi hissediyorum sadece ;D ;D ;D
kavşakta benim geldiğimi gören iki araç durup geçmemi bekliyorlardı, bende süratimi düşürmüştüm ama baktım duruyorlar ilerlemeye devam ettim, onların arkasındaki kamyonet bu araçları sağlayıp kavşağa girince doğal olarak onunda bekleyeceğini düşündüm, araç şöförü beni nasılsa görmemiş ve kavşağa direk girdi, beni fark ettiği anda da gaza basıp biran evvel geçerek kurtarmak isteyince çarpmanın şiddeti biraz daha fazla oldu, ben ani frenleme yapınca motorun arkası yanıma geldi ve motor yatmaya başlayınca kamyonetin altına girmemek adına frenleri bıraktım, ardından kasaya yapıştık, yaklaşık 40-50 km süratle kaza oldu, kafamda kask olmasına rağmen çarpmanın şiddeti ile bayılmışım geçici bilinç kaybı oldu, şükür kırık ve çıkık yok sadece sağ el,kol,omuz ve baldırımda ezikler mevcut, en fazla hasar baldırımda, full kıyafetle motordaydım zaten eğer giymeden bu kaza olsaymış olacakları hayal edemiyorum, tam korumalı motosiklet ceketinin içinde tişörtüm üç yerinden yırtılmıştı, Allah bizi sevenlerimize bağışladı,
kamyonet sürücüsü benden beter oldu oturup birde onu teselli ettik, yemin billah ediyor görmedim diye, günde iki kere arayıp halimizi hatırımızı soruyor sağolsun,
aşşağıdaki resimde kaza yeri, kamyonete vurduğum yer ve motorun son hali var,
herkese tekrar çok teşekkürler

DSC010120.jpg

DSC01015.JPG

DSC01016.JPG

Sayın Levent bey büyük geçmiş olsun diliyorum.ALLAH kaza bela vermesin.Hiç kimseye bir şey olmadı ise yinede iyi.Çok dikkat gerektiriyor motorsiklet .Karşı taraf kale almıyor motosikletli sürücüleri.SEVGİ ve SAYGI lar

bütün arkadaşlara teker teker teşekkürlerimi sunarım,
Allah sizlere sağlıklı uzun ömürler versin :smiley:

Levent bey çok geçmiş olsun ALLAH sevdiklerine bağıilamış.

Levent kardesım.
Yurekten gecmıs olsun . Allah korumuş .beterınden saklasın.
cıddı bır saglık endısen olmamasından tesellı buldum.

bılırım acısını. Ben kaza yapmadım ama sık sık kendım dusuyorum. Aman-aman dıkkatlı ol kardesım.

Cengiz bey, Mehmet ağbi çok teşekkürler,
Allah korudu, buna şükür,

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri