Levent Konuk'den 2 Birincilik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan queensland Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,172

queensland

.The redness of the sky at dawn.
Yer
40° 52.0' 29° 07.0'
Levent Konuk'den 2 Birincilik

Avustralya’da düzenlenen, jüri başkanlığını dünyaca ünlü sualtı fotoğrafçısı Michael Aw’ın yaptığı “Underwater Australasia” yarışmasında çeşitli ülkelerden katılan çok sayıda fotoğrafçı arasında birinci olan Konuk, “Çok ciddi rakipler arasından sıyrılarak kazandığım en zor yarışmalardan birisi oldu” dedi.

6816.jpg

Anemon içinde yaşayan ve ender görülen “Soytarı Yengeç”i (Harlequin Crab) görüntülediği fotoğrafla birinci olan Konuk, “Binlerce dalış yaptığı halde bu canlıyla karşılaşmayan dalgıçlar var. Ben de Endonezya’da Lembeh Boğazı’nda yaptığım dalış sırasında bir kez gördüm ve fotoğrafladım” diye konuştu.

273907.jpg

Konuk, İsrail’de “Sandisk” firması tarafından düzenlenen “Sandisk Red Sea” sualtı fotoğraf yarışmasında da birinci olduğunu bildirdi. Konuk, yarışmanın iki aşamadan oluştuğunu, kendisinin ilk aşamada birinci olduğunu anlattı.

6813.jpg

Yarışmanın ikinci aşamasında, Eilat kenti sahillerinde bir hafta boyunca çekilecek fotoğrafların yarışacağını belirten Konuk, şunları kaydetti:
“Soytarı Yengeci, Soytarı Karidesi ve Anemon Yengeci fotoğraflarından oluşan eserlerimle birinci aşamayı kazandım ve organizasyon tarafından 12 Kasımda başlayacak olan ikinci aşama yarışmaları için İsrail’e davet edildim. Dünyaca ünlü su altı fotoğrafçıları gelecek. Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum.”

6815.jpg

6817.jpg

6818.jpg

6819.jpg

6820.jpg

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,419
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri