Liberty Cam Kumandası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ÇAĞDAŞMUSTAFA Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,692

ÇAĞDAŞMUSTAFA

Ana Kamp
Selamlar ,

Aracımın şöför camı sadece aşağı iniyor ancak yukarı kalkmıyor,kapı iç döşeme söküldü motorda sorun yok
cam kumandasından olduğu söylendi,soketinden söküp baktılar ancak düğmeyi tamir edemediler.
İkinci el bir cam kumandası bakıyorum elinde olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa sevinirim.
Aracım 2004 model.İrtibat : 0542 691 99 44

Etiketler
arka solun kablolarını arkasından ekleyin geçici olarak. ön açılsın arka açılamasın.

Sayın KLL,

Kumanda panelini söküp ımmobılızerci ye götürdüm,dediğiniz fikride verdim ancak düğmeleri sökemedi,kırılacak gibi hissediyorum deyince bıraktı.

Ebay da satılan kumandalardan sipariş etsem uyarmı acaba ? Bir tanesi kargo ücretsiz 25 usd yazmış
Türkiye dahilmidir bilmem ?

immobilizer ile ne ilgisi varki mekanik olarak bozuk bir cam açma kumandasının? Zaten düğmeleri sökmeyecek, o cam açma gurubunun arkasındaki soketten pimleirn yerini değiştirecek yada kabloyu keserek ve lehimleyerek yapacak. Bütün yapması gereken arka sol cam ile ön sol camın artı kablosunu bulması.

Eğer kumandanın kendisi bozuksa Avrupa için olan modelden başkasını kodlayamıyorsunuz. Buton sayısı fakrlı kumanda üzerinde. Kırmızı panik butonu yok avrupalarda. Aynı seriden bir komanda bulursanız DRBIII cihazı ile büyük servisler kopyalama ve programlama yapıyor. Ben öyle yaptım zamanında.

kumanda dediğinizde ben uzaktan kumandayı anlamıştım. bunun kodlanacak bir tarafı yok. olduğu gibi takabilirsiniz.

Ebayda var ama ordan şimdiye kadar hiçbişey getirmedim..JeepGarage'den sordum ikinci eli için 250 TL dediler.Birde ikitelli ye bakmakda fayda var zannedersem,çıkma parça bilgisi olan arkadaşlarımdan yardım ve öneri bekliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR