lift kit 4x4 yükseltme kitleri, yeni ürünler 9" yükseltme nitro shock

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 4x4rekamotors Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,782
Ynt: lift kit 4x4 yükseltme kitleri, yeni ürünler 9" yükseltme nitro shock

merhaba Suat bey.aracım ssangyong actyon sports 4x4.benim aracıma göre nasıl yükseltme çözümleri bulabilirsiniz ve nasıl,yani hangi yolla(get,kupa,lift kit,vs)
ayrıca vinç de istiyorum,fakat biliyorsunuz aracın tamponu çok aşağıda nasıl bi çözüm önerirsiniz,yani yaklaşma açısını iyileştirmek adına.yukarıdaki triton gibi olabilir mi mesela.birde snorkel bulabilir miyiz? yapılabilecekleri detaylı fiyatlarıyla yazarsanız sevinirim,iyi çalışmalar..

Etiketler

98 zj 7'' yükseltme kiti (long arm) mümkünse fiyat marka ve resim verirseniz sevinirim saygılar

Merhaba
l200 2007 aracımı yaklaşık 3 inç yükseltmek için bir fiyat teklifi alabilirmiyim. Ayrıca kullanılan kitin kalitesi ve aracın eskiye göre sağlamlık bakımından olumlu olumsuz yönlerinden biraz bahsedermisiniz.
Hayırlı işler.

aracınız çok güzelmiş maşallah

kitin fiyatı nedir

ısuzu d-max 4x4 2006 için yukseltme kiti var mı. ne kadardır. nerede satılır. kullanan var mı. vs vs. teşekkürler

öncelikle merhabalar. navaranızı çok beğendim. nasıl bir işlem uyguladınız acaba ? bizde de var navara. ikisi 2 çeker ve sizinde bildiğiniz gibi 2 çekerlerin ön tarafı biraz düşük oluyor. bundan dolayı bizim 2 çeker navaralara 5 cm lik takozla yükseltme uygulamışlar. benim sormak istediğim takozun ne gibi zararları vardır ? araçların ön tekerleri skoda bacak gibi olmuş bunun nedeni nedir ?

birde 4 çeker navaramız kasım ayında istanbula gelecek. eğer uygulanabilecek bir kit varsa (araçta çok bir parça değişmeden, sadece kiti uygulayarak) kaç inç olduğunu ve fiyatını yazabilir misiniz ?

şimdiden teşekkürler...

Merhaba l200 için 1,5 inc ön amortisör yükseltmeye ihtiyacım var.Elinizde böyle bir parça varmı, veya üretebiliyormusunuz? fiyatı ne olur? teşekkür ederim.

selamlar. y60 nissan patrol için yükseltme kiti var mı elinizde. veya uyumlu başka bir kt. veya getirebiliyor musunuz?

daihatsu teriosun 2. nesli hiç yükseltilmiş görmedim direksiyon aksamı uygun olmadığından mıdır?

merhabalar.
bende 2008 nissan xtrail için yükseltme kiti bulabilirmiyim.fiyat konusunda bilgi verirmisiniz.
saygılar....

1996 Land Rover Discovery 4'' yükseltme kiti

Merhabalar,
1996 Land Rover Discovery 4'' yükseltme kitine fiyat alabilirmiyim. Syg

suzuki için body lift kit varmı?

merhaba Navara için 5" kit ne kadar acaba ? 2007 model 4x4

001

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Geri